Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után kinek mennyire...

Szülés után kinek mennyire változott meg a párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem a babára gondolok, hanem a párjára.Mi nagyon akartuk a lányomat, de a terhesség óta nagyon rosszban vagyunk.Ill. néha igy néha úgy..párszor már elköltözött aztán vissza..nemtudom mit csináljak, semmi közünk egymáshoz:(sem testileg sem lelkileg már lassan 2 éve,de sztem velem van a baja (mármint hogy megváltoztam külsőleg is), mert más lányokat megnéz az utcán persze azt mondja hogy hülye vagyok... csaja is lehet, legalábbis van erre utaló jel....Viszont egyedül mihez kezdek, nem élünk meg a gyesből:( és amúgy is kinek kellenék??ő meg éli a kis világát szabadon,persze a lányát nem dobná el soha!De akkor is nagyon el vagyok keseredve, olyan rossz érzés hogy akinek gyereket szültél (pont ezért) már egy idő után érdektelennek tart, és nem néz rád úgy mint egy nőre...

hmm..nemtudommit csináljak....


2009. jún. 28. 11:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és a lányom/unk most lesz 10 hónapos.
2009. jún. 28. 11:47
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!! Nekünk sem olyan, mint régen, de ennyire nem durva... mi sokkal többet veszekszünk, türelmetlenek vagyunk egymáshoz,ami nem jó, mert ha nem változik, mi is eljuthatunk idáig... többször megfogadtuk, változtatunk, de még nem megy.... (8 hós a pici)


Én először is azt tanácsolnám Neked, ne tartsd magad ennyire semmibe! Meghíztál? Na és? Majd ha nem szoptatsz, visszafogysz!!!! Próbálj ne azért változtatni magadon, hogy a férjednek elég legyél! Magadnak változz,adj időt mindenre, legyél magabiztosabb, Te legyél a fontos és a gyerek4 Ha még meg akarod menteni a házasságot, így kezd. Neki is érdekesebb leszel és izgalmasabb, ha nem egy megtört szomorú anyát lát, hanem egy magabiztos, de kedves , nőies, egyszóval új nőt,aki persze remek anya is... ha nem elég neki, hadd menjen, az anyagiakról köteles gondoskodni, Te pedig csak nyersz rajta, mert megbékélsz magaddal!

2009. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
előző vagyok. és mi az, hogy kinek kellenék? Nézd, lehet, hogy a párod tipikus hapsi, aki a külsőségekre ad, de nem csak ő van a világon! Éld Te is az életed, ok. első a gyerek, de a 2. Te legyél! Hidd el, ha kezded jól érezni magad a bőrödben, Ő is érdekesnek fog találni! Ha szoptatsz, adog is figyelj az étkezésre, picit mozoghatsz, de ne drasztikusan, menj fodrászhoz, végy egypár csinos holmit, ami most is jól áll neked, néha hagyd az apura a picit,menj el barátnőkkel egy-egy kávéra, tanulj pl.egy nyelvet..... Sok sikert, és NE LEGYÉL ELÉGEDETLEN MAGADDAL!
2009. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát nem is tudom, mi is megbeszéltük ezerszer hogy változunk úgylátszik ez nem nagyon megy...

csak olyan sz.r, és baromi nehéz hogy valami megváltozott és sehogy sem tudok megfelelni, persze elsősorban magamnak kell megváltoznom hogy én jobban érezzem magam, csak ez nem megy pár nap alatt, addig meg végignézem hogy "bókol" más lányoknak...

2009. jún. 28. 12:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy kinek kellennél?Biztos hogy sokan vannak,hidd el.Változás?Soha ne akarjál más lenni mint AKI VAGY.Senki kedvéért.Ha ő elég hülye volt ahhoz hogy elsétáljon,te legyél elég okos ahhoz hogy ne érdekeljen.És akkor talán rájön...
2009. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod,hogy 10 hós a baba,és két éve nincs közötök egymáshoz.Akkor ez még a terhességed előtt kezdődött nem a szülés óta.
2009. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos és minden a régi, CSAk egyszerűen nincs köztünk testi kapcsolat... :-( Tuti nincs senkije és néha bókol, hogy szép vagy meg jó anya...de egy újjal sem nyúl hozzám! Ennek ellenére próbálom nem csak magamban keresni a hibát, tornázni járok, főiskolára is, tanulok a pici mellett. Én már ott tartok, hogy azt mondtam neki, hogy ha lesz majd valakim, nem lesz joga számonkérni rajtam!! Nem vagyok én aszkéta! Anya vagyok, DE mellette nő is!! Te is koncentrálj erre és észre fogja venni!
2009. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj rám...csak azt szeretném kérdezni,ha már a terhesség előtt is sz.r volt a helyzet,hogyhogy mégis bevállaltátok a babát?Mert úgy látszik sajna nem mentette meg a dolgot,viszont ha különmentek azt megsínyli.
2009. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A testi része már a terhesség alatt sem ment.Tehát közel 2 éve semmi +-..

Viszont akartuk és terveztük is, ezért nem értem mi változhatott meg benne, nyilván tudta hogy ez mivel jár(és ezt nem a babára értem).Tök jól voltunk, de most nem.

2009. jún. 28. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is eltavolodtunk egymastol kozvetlenul a szules utan. Eleinte hozzam sem ert, mar nem olelt meg, nem puszilt meg, csak a lanya (most 3 hos) erdekelte, velem nem foglalkozott.

Kerdezgettem, hogy mi van, szeret-e meg stb, majd ugy gondoltam, hogy tennem kell valamit, hogy ne csak a szoptatos tehenet lassa bennem.

Majd ugy gondoltam, hogy nem szolok semmit, elkezdtem foglalkozni magammal, van naponta 5percem egy sminkre es a hajamra, nem jarok kinyult cuccokban, elkezdtem tanulni, es tarsasagba jarni (a babaval).

Jol erzem magam, ami kiul az arcomra es a ferjem is kozeledik hozzam.

Amikor eloszor mentem el otthonrol (csinosan), lattam rajta hogy feltekeny :)


Ne sajnaltasd magad! LEgyen onbizalmad! MEnj tarsasagba, tanulj, es ne a szaros pelenka legyen az egyetlen tema :)

Beszelgessetek! Beszelgessetek! Beszelgessetek!

Sok sikert a ferj-visszaszerzeshez!

2009. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!