Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után kinek mennyire...

Szülés után kinek mennyire változott meg a párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem a babára gondolok, hanem a párjára.Mi nagyon akartuk a lányomat, de a terhesség óta nagyon rosszban vagyunk.Ill. néha igy néha úgy..párszor már elköltözött aztán vissza..nemtudom mit csináljak, semmi közünk egymáshoz:(sem testileg sem lelkileg már lassan 2 éve,de sztem velem van a baja (mármint hogy megváltoztam külsőleg is), mert más lányokat megnéz az utcán persze azt mondja hogy hülye vagyok... csaja is lehet, legalábbis van erre utaló jel....Viszont egyedül mihez kezdek, nem élünk meg a gyesből:( és amúgy is kinek kellenék??ő meg éli a kis világát szabadon,persze a lányát nem dobná el soha!De akkor is nagyon el vagyok keseredve, olyan rossz érzés hogy akinek gyereket szültél (pont ezért) már egy idő után érdektelennek tart, és nem néz rád úgy mint egy nőre...

hmm..nemtudommit csináljak....


2009. jún. 28. 11:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Na de én sem vagyok toprongy, soha nem voltam,én mindig megyek havonta egyszer fodrászhoz ha alkalmam van sminkelek, nem járok kinyúlt cuccokban, tehát figyelek magamra, és fogyózni is elkezdtem már de mégsem.Sőt barátnőzni is járok, megyek jobbra balra, múlkor voltam lánybuliban ahova vééégre csinosan fel tudtam öltözni, tetszettem is magamnak, de az ő arcán nem láttam semmit!és ez a szomorú:(

2009. jún. 28. 12:54
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
hát ha csinos vagy és meg sem dicsér...ne haragudj de akkor nem is szeret!a miénk is megváltozott a szülés után,és sokat veszekedtünk,de most már kezed helyre állni!10hós a fiam!ha ugy látod nem érdekeled,nem kezel nöként,akkor ultimátumot kellene kapnia,és hidd el:van 100másik pasi a világon!!
2009. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet,de nem ennyire durva.Szerintem a párod nem tud mit kezdeni ezzel a feladattal!!!!Próbáltad már,hogy leülsz vele és az érzéseiről beszéltél vele?Kérdezd meg,mi változott meg benne.De valahogy úgy kezdd,hogy..."tudom,hogy szeretsz,de..."hozz fel egy pár jó tulajdonságát,dicsérd meg,éreztesd vele,hogy sokba nézed!Nálunk ez bevált,már javuló félben van a dolog!Közöld vele,hogy együtt szeretnél maradni vele,de nem minden áron!!!Mások is elváltak már,vannak egyedülálló anyukák,akik szépen nevelik a gyereket apuka nélkül.Tényleg!Szüleidhez nem tudsz költözni?Ha nagyon eldurvul a helyzet,megpróbálhatnád azt,hogy egy hétre elköltözöl oda,hátha rá tudsz ijeszteni a férjedre!De ez csak egy tipp!lLégy mindig szép és mosolygós,ahogy a többiek írták!

Remélem,minden rendbe jön,szurkolok nektek!

És tudasd velünk légyszi,hogy mire jutottatok,kíváncsiak vagyunk!

HAJRÁ!

Y.

2009. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Utolso elotti vagyok!


Dehogynem szeret!

Ha csinos vagy, akkor az egy jo kezdes, de az is kell, hogy erdekesnek talaljon. Kezdj bele valami ujba, hogy legyen uj temad. Hogy masok is megdicserjenek.

En elkezdtem tanulni, volt hogy mondtam egy erdekes dolgot egy tarsasagban, ami a ferjemnek is uj volt peldaul. (kicsit feltekeny is, hogy a 2. diplomamat csinalom)

Mi nok ertunk az ilyen kis praktikakhoz szerintem. Csak legyen onbizalmad, csajszi! Hagyd, hogy o fusson utanad!

2009. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem pozitív irányba(a szex is olyan jó mint előtte,szívesen van velünk,nem esik nehezére ellátni a picit,ő is felkel éjjel,pedig dolgozik),2 fiunk van.Figyelmes,imádja a srácokat,és engem is.És szeretnék még egy babát,lehetőleg egy kislányt,mert arra vágyik nagyon.Őszintén mondom,megérdemelné.De,h negatívat is írjak,ő sértődékeny-na,ez semmit nem változott,most is képes duzzogni-és néha fél óra könyörgésbe,hízelgésbe is beletelik,mire kiengesztelem.Ez számomra kezelhető,szval nem olyan nagy gond.Te pedig ne gondold,h nem kellenél senkinek.Dehogy nem!
2009. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!