Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben és mennyire változott...

Miben és mennyire változott meg az alakotok szülés után?

Figyelt kérdés
Hogy viseltétek a változást? Van olyan akinek teljesen ugyan olyan maradt az alakja ?
2010. júl. 26. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vékony voltam, aztán jó sokat hiztam terhesség alatt és kb 1 év alatt még vékonyabb lettem mint voltam. Most vagyok 45 kg, el kell mennem dokihoz, mert ez sem jó. Még az a kicsi mellem ami volt, az is eltűnt :)) Jó lett volna, ha olyan maradok, mint szülés környékén :(

2010. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én szépen visszafogytam, de a hasam nagyon csúny amaradt, megnyúlt rajta a bőr, és kicsit kidomborodik is még. Nagyon rosszul élem meg, de a gyerekemért vállalom. Csípőben minimálisat szélesedtem, ez nem zavar.
2010. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a cicim ereszkedett meg, terhesség előtt 75B volt, szoptatás alatt meg 95-ös kellett. Majdnem szétdurrantak néhanap. A hasammal csak annyi a gond, hogy egy kicsi nagyobb mint volt, de dolgozom azon hogy lemenjen a felesleg.....
2010. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem a csípőm teljesen szétment, a hasam is kicsit nagyobb, de ez még tornával korrigálható talán (a has ,a csípő nem). Ami legjobban zavar, az a mellem, mint írták előttem, nekem is legalább két számmal ha nem hárommal lett nagyobb, és persze lóg is nagyon! Mondjuk igaz, hogy még szoptatok, remélem, hogy utána visszamegy a mérete! Az sem zavar, ha kisebb lesz, mint volt, csak ne lógna, bár félek, hogy ez is így marad.
2010. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egyetlen különbség hogy a mellméretem 80B-s ről 85 B-s re változott ...

a fenekem kicsi a csipőm szélesedett talán három centit ...

de nem lóg a mellem nincsenek csikjaim se ..és nem hiztam.


elégedett vagyok a férjem és sok idegen is azt hiszi hogy nem is az enyém a gyerek mert a klasszikus testet érintő változásokon nem mentem át...

2010. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak a melleim lettek nagyobbak, minden más szülés után azonnal visszaállt, csíkjaim sincsenek. A párom azt mondja mindig, hogy nekem csak jót tett a terhesség, mert mindig is jó alakom volt, csak a melleim lehettek volna nagyobbak. Hát most ez is megvan. :-)
2010. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én borzalmasan nézek ki. A hasam tele van terhescsíkkal és lóg a bőr rajta. A mellem is nagyon megnőtt, és lóg is. Van is rajtam vagy 10 kg felesleg, de azt majd letornászom, ha nem szoptatok. De sajnos a bőröm tuti ilyen marad. A férjem azt mondja, hogy őt nem zavarja, de én sírni tudnék, ha tükörbe nézek.
2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5,5 hónapja szültem, és meg sem látszik rajtam. Úgy nézek ki, mint előtte. Egy pici pocak maradt, de úgy gondolom, hogy ha abba marad a cicizés, akkor azt le lehet majd dolgozni! A cici méretem nem változott, csak picit 85C volt, a szopis melltartóim pedig 90C-k. Ami viszont zavar, hogy kicsit csíkos lett a hasam. Nem híztam egyáltalán, és a bőröm kicsit szétrepedt a hasamon. Azzal nem tudom mit kezdjek...
2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
az amúgy is pici cicim picivel nagyobb lett, ez még jót is tett nekem, viszont van rajtam 5-6 kiló plusszban, ami a hasamra jött fel mind. Néhány nadrágomat kihíztam, ez a legnagyobb bajom.
2010. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
testem tökéletes mint előtte se csikok semmi!8kg jött fel a szülés után közvetlen le is ment!A babával együtt :)Viszont a melleimet a 10 hónap szoptatás meggyötörte nem kicsit 85 B-s melltartóról 75 B re váltottam és lógnak is !Fogytam is sokat a szopi alatt és elégedetlen vagyok magammal!De megérte!Mindent megért!
2010. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!