Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sulikezdésre lefogyhatok...

Sulikezdésre lefogyhatok 12-13 kg-ot?

Figyelt kérdés
162 cm, 83 kg, lány vagyok. A célom az lenne, hogy Szeptember 1-re elérjem a 70 kg-ot. Három hónap alatt ez sikerülhet? Kalóriabázissal már sikerült fogynom kb. 2 kg-ot, a szénhidrátbevitelem 100-160g között mozog, a fehérje nagyjából 60g, a zsír kb. 30g, napi 1000-1100 kalória. Elhagytam a cukrot és a lisztet is kerülöm. Hetente 2-3x tornázom itthon, kb. 1-1.5 órát, nem nagyon nehezeket, de eléggé megmozgat. Szerintetek jól csinálom? Sikerülhet elérni a célt? Esetleg tapasztalatokra is kíváncsi vagyok! :)

2016. máj. 31. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 165 cm vagyok, és jelenleg 86 kg, 14 napja számolom a kalóriát én is a kalóriabázissal, célt is tűztem ki, augusztus végére én is 70 kg körül szeretnék lenni. Ebben a 14 napban eddig 2 kg-ot fogytam, azaz kicsivel többet de az első pár napon nem mérlegeltem úgy mert valószínűleg csak a víz és méreganyagok távoztak akkor még belőlem. :) Én minden nap aerobikozok Rubint Rékára, a napi 20 perceseket csinálom, eleinte 1x 20 percet csináltam valamelyik blokkból, ma már 1 teljes blokkot végig tudok csinálni, utána pedig nekiállok egy 2.-nak, bár egyelőre max a feléig jutok, de nem adom fel. :D Ebben is van súlyzós felsőtest edzés, step aerobik stb. Szerintem ebben a 2 hétben már észre lehet venni, hogy pl kisebb lett a fenekem, a hasam pedig sokat ment le. Hétvégente biciklizünk a férjemmel, vagy túrázunk, ez olyan 1-1,5 órás gyaloglást jelent. Ha kitartó vagy és elszánt, akkor sikerülni fog a célod! Nekem az válik be, hogy nem várom meg, hogy éhes legyek, akkor is eszem tízórait vagy éppen uzsonnát mikor nem vagyok éhes, másnem egy joghurtot, vagy valami gyümölcsöt akkor is bekapok. Este 6 után nem igazán eszem, ha mégis akkor szintén valami gyümölcsöt, de este 7 után már azt sem. Ha becsúszik egy szelet süti, vagy valami olyan étel amitől megugrik a kalória limited, ne kerseredj el, nálam is előfordult, hogy valamit rosszul mértem ki, majd a kalóriabázisba mikor bevittem rádöbbentem, hogy kevesebbet kellett volna ennem, de olyankor 2x annyit tornázom, hogy le is mozogjam.A lényeg mindig az, hogy több kalóriát égess el, mint amit beviszel. Valahol olvastam, hogy 1kg súlyveszteséget 7000 kalória elérésével lehet elérni. :) Kitartást, meg tudod csinálni! :)

2016. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
*7000 kalória elégetésével, bocsánat elírtam. :)
2016. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2016. jún. 1. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!