Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így lefogyhatok? Nem baj, ha...

Így lefogyhatok? Nem baj, ha csak napi 3x eszek?

Figyelt kérdés

R: 300kcal

E: 400-500kcal

V: 200-300 kcal

1 nap összesen 1000-1100 kcalt vinnék be, és csak egészséges ételekből fehérlisztet, tésztát, tejtermékeket, cukros dolgokat nem ennék egyáltalán. Sok zöldséget, húst, tojást, néha gyümit ennék, meg néha teljes kiörlésű kenyeret, virslit, ilyesmiket..Eddig olyan 1200-1300 kcal körül ettem ugyanezzel az étrendel, fogytam is 60kg-ról 52-re, de itt megálltam egy hónapja kb. és ennél nem akar lejjebb menni, ezért gondoltam, hogy még lejjebb adom a kalóriát. Így fogyhatok tovább?? 48-49 kg lenne az álomsúlyom. Heti 2x sportolok.


2014. okt. 27. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A legrosszabb, amit tehetsz, hogy lejjebb viszed a kalóriát, ez így is nagyon kevés.

Több kalóra legyen és több mozgás.

A napi 3x evés a kutatási eredmények szerint nem olyan rossz, mint azt korábban gondolták, amikor azt hitték, hogy van összefüggés a között, hogy valaki 4-5-ször eszik kis adagokat és nem lassul le az anyagcseréje.

Szóval hallgass a szervezetedre, akkor egyél, amkikor éhes vagy (de ennél mindenképp többet) és mozogj többet is.

2014. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Napi 3x evés nekem jó,nem maradok éhes. Néha talán még 4. étkezésnek bekapok egy almát,vagy egy körtét valamelyik főétkezés között,de nem gyakori. Miért rossz,hogy még lejjebb mentem? Úgy már nem fogytam egy ideje :/
2014. okt. 28. 07:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!