Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak mandarint eszek,...

Ha csak mandarint eszek, lefogyhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós vagyok és igazából semmilyen ételt nem eszek meg, max nagyon néha. Egyébként gyümölcsöt szoktam enni, de már abból is csak a mandarint. Ha így le lehet fogyni akkor mennyi idő alatt? mondjuk napi 4 km sétával? 5-10 kilót szeretnék, az 5 is tökéletes lenne és ha lehet akkor még karácsonyig jó lenne ha sikerülne lefogynom
2012. nov. 28. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

-1 hónap alatt nem fogsz 10 kilót leadni, hacsak nem vágod le mindkét lábad

- csak mandarint enni nem a legjobb megoldás, és nem is bírnád ki. Ha nem eszel semmit ami tápláló a szervezetnek, pár nap után összeesel.

- Ha tartósan fogyni akarsz akkor

- napi ötszöri étkezés

- egészséges ételek

- minden másnap edzés ami legalább 1-2 órás.. Az edzésre nem 5-10 km sétát értek..Hanem kardió edzés és mellé súlyzós edzés, hogy legyen a testednek szép formás alakja is ha már fogyni akarsz..

Amit te tervezel azzal legfeljebb csak vizet veszítesz ami rögtön vissza is fog jönni karácsonykor amikor az ünnapi ételeket fogod enni..

2012. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem. Hát az a baj, hogy máshoz tényleg nincs "undorom", ha ételre nézek rögtön hányingerem lesz. Sportolni meg nem igazán tudok így, betegség miatt. 4 km séta még oké, mert szép lassan sétálok és 2 km a suli fele 2 km vissza, az még nem olyan nehéz.
2012. nov. 28. 09:04
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak mandarint eszel, meg is betegedhetsz, mivel nem tartalmaz túl sok tápanyagot, nagyon egyoldalú lenne az étkezésed. Egyébként meg az is esélyes, hogy túl sok gyomorsavad termelődne, mert a citrusféléktől ez is lehet.


Karácsonyig még 5 kg-t sem fogsz lefogyni, nemhogy 10-et napi 4 km sétával. Mondjuk napi 4 km futás (reggel 2, este 2), napi 4, VÁLTOZATOS étkezés apró adagokra szedve és sok-sok folyadék (víz) fogyasztásával elérhetsz valamit.

2012. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát futás nem túl jó ötlet, de megpróbálhatom, de nem hiszem, hogy az össze fog nekem jönni. Amúgy akkor tudnál egy tippet adni, hogy pl. mit ehetnék? Tehát egyszer ezt, utána azt....?
2012. nov. 28. 09:08
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarlak elkeseríteni de én lassan 2 éve napi 6 km gyalogolok. Nem sétálok hanem kilépek és úgy megyek. Az eredmény. Nem hízom már, de fogyni nem igazán fogytam tőle. Azóta kezdtem el fogyni hogy elkezdtem edzésre is járni..


Ha valaki nagyon fogyni szeretne az nem gyárt kifogásokat, hanem szép lassan de elkezdi.

Mondom én aki súlyos asztmatikus allergiában szenved..

Hogy mit lehet enni?? Sok csirkét, és halat. Ebből a két alapanyagból rengeteg finom ételt lehet csinálni..

Én személy szerint nem vagyok annyira rákattanva a fogyókúrás szabályokra mint egyesek.

Én 2 éve 94 kilóval indultam, és jelenleg 61 kiló vagyok.

Én mindent eszek csak keveset. Naponta ötször étkezem, keveset, de sportolok mellette.

Amit drasztikusan csökkentettem az a kenyér. Régen nagy kenyér evő voltam, ma jó ha 1 héten megeszek 2 szelet kenyeret.. JA! és nem nassolok.. Szóval nem csipegetek egy kis ezt meg azt...

2012. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
már bocs de ha alig eszel akkor mitol hiztal el? ez oan furcs kijelentés volt, amugy meg a mandarintol mivel rostos, ha sokat foksz enni, akkor hasmenésed lesz, ha egesz nap WCn akarsz ulni, aranyeret kapni csak rajta...tobbet érne ésszel fogyozni..fehérjét enni!!!
2012. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt most nem mondod komolyan?

Nem írom le újból, amit olyan sokan a koplalásról, olvass vissza.

De a válasz: nem, nem fogsz ennyit lefogyni ennyi idő alatt. Ellenben beteg leszel. Nagyon.

2012. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A gyümölcs alapú étrendtől lehet fogyni viszont nagyon utána kell járni (b-12, ásványi anyagok).Én a sport miatt csinálom mert kell a teljesítmény és tényleg megadja az energiát amit kell.Viszont ha lány vagy minimum napi 2,5ezer kalóriát kell enned, ha fiú 3ezer legalább abban az esetben ha gyümölcsöt eszel csak.Az biztos hogy a sok rosttól egészséges lesz a bélműködésed, és fontos hogy rengeteg folyadékot igyál.Én napi 5km-t futok és van mikor eltűnik 35 banán aznap.
2012. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mit ehetsz?

Salátákat (rukkola, jégsaláta, madársaláta, bármilyen vegyes saláta.) Ezek nagyon finomak, ha egy kis paradicsommal és mozzarella sajttal kevered. Egyél zsírszegény sajtokat. Zsírszegény tejtermékeket. Margarin helyett fogyassz cottage cheese-t. Ha kenyeret ennél, fogyassz teljes kiőrlésű, sokmagvas kenyeret. Egyél joghurtokat, kefírt.

Igyál 100%-os gyümölcsleveket (te facsard ki/turmixold le a gyümölcsöket), higítsd fel őket vízzel és ne cukrozd.

Egyél halat, halat és halat. Kerüld a zsíros, nehéz ételeket, ha nassolni támad kedved, akkor rágcsálj gyümölcsöket. Változatosan.

Látod, szinte mindent ehetsz, de mértékkel.

2012. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is eszel, akkor miből kell lefogynod?Ha csak mandarinon fogsz élni, éhen halsz.
2012. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!