Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak mandarint eszek,...

Ha csak mandarint eszek, lefogyhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon válogatós vagyok és igazából semmilyen ételt nem eszek meg, max nagyon néha. Egyébként gyümölcsöt szoktam enni, de már abból is csak a mandarint. Ha így le lehet fogyni akkor mennyi idő alatt? mondjuk napi 4 km sétával? 5-10 kilót szeretnék, az 5 is tökéletes lenne és ha lehet akkor még karácsonyig jó lenne ha sikerülne lefogynom
2012. nov. 28. 08:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Oké, megpróbálom, amit mondtok!

Amúgy utolsó válaszoló: Nagyon kövérnek érzem magam. 163 cm vagyok és 61 kiló, ez nekem nagyon sok. Legalábbis elég kövér vagyok azért..

2012. nov. 28. 09:59
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis önértékelési problémád is van.
2012. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana valami pszichológus és ezt minden rossz indulat nélkül írom. Nem eszel semmit, csak mandarint, és ennyi kilóval nagynak látod magad.
2012. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát mert nagy is vagyok :/
2012. nov. 28. 14:00
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagy embernek nagy mandarin jár. :D

(És nyáron mit eszel? Olyankor igen kevés mandarint találni...)

2012. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem elmehetnél egy orvoshoz, mert ez, hogy semmit nem bírsz megenni mandarinon kívül, nagyon nem normális.

Arról nem is beszélve, hogy nem tudom, hallottál-e már róla, de nem csak úgy lehet éhen halni, ha SEMMIT nem eszel, az is pont elég, ha a fontosabb ásványi anyagok nem jutnak be a szervezetedbe...Na most a mandarinban vannak ugyan vitaminom, de rengetek anyagot csak másból tudsz szerezni...Egyél normálisan.

15l

2012. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az nem fogyás, se diéta, sehová nem vezet ha csakis egy kaját eszel vagy koplalsz. egészséges étrend (nem kell csontváznak lenni) és sok, sok testmozgás. az majd helyrebillent.
2012. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!