Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sulikezdésre lefogyhatok...

Sulikezdésre lefogyhatok 12-13 kg-ot?

Figyelt kérdés
162 cm, 83 kg, lány vagyok. A célom az lenne, hogy Szeptember 1-re elérjem a 70 kg-ot. Három hónap alatt ez sikerülhet? Kalóriabázissal már sikerült fogynom kb. 2 kg-ot, a szénhidrátbevitelem 100-160g között mozog, a fehérje nagyjából 60g, a zsír kb. 30g, napi 1000-1100 kalória. Elhagytam a cukrot és a lisztet is kerülöm. Hetente 2-3x tornázom itthon, kb. 1-1.5 órát, nem nagyon nehezeket, de eléggé megmozgat. Szerintetek jól csinálom? Sikerülhet elérni a célt? Esetleg tapasztalatokra is kíváncsi vagyok! :)

2016. máj. 31. 22:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
42%
Jól hangzik minden amit írtál. Ami nagyon fontos és nem olvastam a leírásodban, az az étkezések száma. A napi adagodat nem 2-3 felé, hanem 5-6 felé oszd. 2-3 óránként egyél keveset, ne 2-3szor sokat! Érezze a szervezeted, hogy nincs szükség tárolásra. Igazi fitness sportolok 7 részre is elosztják, de egy halandó embernek ezt nehéz kivitelezni szerintem. Nem mászkálhat az ember mindenhova kajával...
2016. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
És az edzés típusát se írtad. Neked kardió edzésekre van szükséged, futás, biciklizés, kis súlyokkal gyakori gyors mozgás, tehát olyan edzésre ami felnyomja a pulzusod, s kapkodod a levegőt :)
2016. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ja és még fontos, hogy a "jó" zsír kell. 10g legalább naponta, pl lenmagolajból egy evőkanálnyi, gyorsítja a zsírégetést. Továbba napi fél liter zöld te, ez is a zsírégetést fokozza.
2016. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pont ez a célom nekem is. 163/85 vagyok, és 70 akarok lenni 3 hónap múlva.

Amiket leírtál szerintem jók, de emeld a fehérje bevitelt, csökkentsd a szénhidrátot. A kalóriabeviteled szerintem jó. Ha a pajzsmirigyed rendben van, garantált a siker. Szept.1-től, sem térhetsz vissza a régi étkezéshez, viszont ott már emelhetsz az adagokon.

2016. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, naponta ötször keveset étkezem, sok zöldséget, gyümölcsöt, fehér húsokat, reggeli általában zabpehely és natúr joghurt. Norbi duci tréninget szoktam csinálni, egymás után kettőt, szoktam súlyzózni, de csak 1 kg-osokkal, mert ilyen van itthon:/ volt, hogy elmentem futni, de nem bírtam, kb öt perc után teljesen kifulladtam, inkább a biciklizés ami jó lehet. A zöld teával többször is próbálkoztam, de valamiért miután elkészítek nagyjából egy litert, kb. egy óra múlva besötétül és megjelenik a tetején egy hártya, és az íze is rosszabb lesz, eddig mindenféle zöldteát próbáltam (bolti,, filteres, szálas, gyógynövényboltos), de mindnél ezt tapasztaltam:( Esetleg erre valami tipp?
2016. máj. 31. 23:54
 6/13 anonim válasza:
Én csak annyit főzök le, amennyit meg is iszok akkor épp. Van egy 1000 ft vizforralóm, abba teszek 2-3 deci vizet, fél perc alatt felforr a víz, s leöntöm a filtert.
2016. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tea hártyára 😁 , ízesítsd egy kis citromlével, és nem lesz gusztustalan.

A gyümölcsöt kerüld el, nem fogyni hanem hízni fogsz tőle. Zöldségek közül sem lehet mindent. A zöld színűek a jók.

2016. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Utolsó j tanácsom: most írd össze, hogy miért is jutottál arra az elhatározásra, hogy fogyni akarsz! S később mikor a motiváltságod alább hagy (mert alább fog), megkívánsz egy sütit, vagy kihagynál egy edzést, vedd elő ezt a papírt.
2016. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

www.lifetiltblog.hu

Itt vannak edzéstervek, és diéták, érdemes átolvasni, (illetve megfogadni) ;)

2016. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A bevitt kcal kevés, ahogy a fehérje is!

A többi hellyel-közzel OK.


Olvasd el, amit itt válaszoltam, van benne pár ajánlott olvasnivaló:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2016. jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!