Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lefogyhatok így 2 kilót 6 hét...

Lefogyhatok így 2 kilót 6 hét alatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 kiló felesleg van rajtam, ami eléggé látszik. A napi kalória égetésem(alap) 1670 kcal. Ha naponta 1200 kalóriát eszek, és hetente 5x20 percet biciklizek (naponta kb ez 50 kcal) tesi óra heti 3x van. Ott kábé fél, és egy kilómétert futunk, (kb 70 kcal) bemelegítés, és utána meg ugye foci, vagy kosárlabda.(átlagosan ezzel meg 50 kcalt égetek alkalmanként) Hetente 1x röpire járok, ami 45 perces,(kb 40 kcal) és mellette 20 perc torna.(kb 20 kcal) És gördeszkázok (heti kábé 2-4) órát. Szóval, ha ezeket megtartom akkor látszódni fog az eredmény? Elsősorban nem is az érdekel, hogy mit mutat a mérleg, hanem inkább az, hogy a tükörben mit látok? Mennyi idő után veszem észre magamon?
2016. máj. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2kg felesleg nem látszik. Ha látod a fölösleget akkor jóval több van rajtad, mint 2 kg.
2016. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam 2nap alatt lemegy 2kg
2016. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár 3is, az étkezésedtől függ nagyrészt. Nézd a makrókat is.
2016. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkor lehet h több van, csak ugye kiszámoltam és nekem 2 kg jött ki. :/ na mindegy. Azért sikerülhet lefogyni? (160 cm és 52kg vagyok)
2016. máj. 16. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Huh ne egyél ilyen borzasztó keveset főként intenzív mozgással kombinálva.

6 hét alatt már úgyis lemegy a két kiló, ha egy-két rossz szokást kiiktatsz, pl. gyümölcslevek, édesség, bacon, serpenyőben sütés, éjféli evés, és mondjuk beiktatsz egy extra futást a héten .

2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!