Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegyük fel én egésznap (1 nap...

Dóri_99 kérdése:

Tegyük fel én egésznap (1 nap csak) ezeket eszem de 1500 kcal-ig megyek akkor az számitani fog testsúly szemponjából?

Figyelt kérdés

Reggelire(fél 7) egy lidl virslis rúd zsirszegény natur joghurtal.meg 1 maréknyi mézes gabonapehely egy kis 1,5 tejjel . Aztán kicsit késöbb egy kisebb zsemle parizerel.

Azután csak fél2 körül ettem egy kis húsos káposztát(diétásabb változat)natur yoghurtal, fél sajtos kiflivel. Na és most jönnek a szépdolgok.. ismét gabonapehely csak kicsit több ,fél kocka fehér csoki,fél szalonncukor, kb 8db bolti barátfüle házi baracklekváral meg spékelve


2014. szept. 5. 14:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát bele harapta és vissza raktam a csokkit meg a szalonncukrot mert nem ízlet :D Hús.zöldséget mindig eszek csak suliba nem elönyös ételhordoval járni.tejet joghurtot minden menyiségben(imádom).Sportolok. Heti 3xfuttni járok ,itthon felülések + tesi órák.Lidl virsli,parizel igen tudom hogy rossz 2 honapja kb nem ettem ilyeneket. Ez az egy nap (max a tegnapi) volt ilyen mert sok a negativ vissza jelzés hogy fogytam.Itthonról is .Kedvem pocsék volt.
2014. szept. 5. 18:02
 12/14 A kérdező kommentje:
És most biztos az jön hogy mai fiatalok divatból fogynak a sok modell mintakép stb.., én azért mert rosszuléreztem magam a börömben. De kérdést azért rakttam fel mert..nem is tudom kétségbe estem hogy enyi kemény munka után sokat számit-e az ilyen nap..(szerintem túl léptem az 1500kclt)
2014. szept. 5. 18:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha jól érzed magad a bőrödben, rendesen eszel és sportolsz is akkor egy ilyen nap semmit nem számít.


A baj ott van, hogy ezen aggódsz, miközben semmi okod rá.

Az is fura, hogy 15 évesen "soványan" kalóriát számolsz.

A mai fiatalok már nem tudnak bűntudat nélkül megenni egy szelet csokit?


Ott a gond, hogy az ételekben kalóriát láttok, (látunk, mert ez szinte népbetegség) fehérje, szénhidrát és zsírszázalékot.

Ezeket a számokat csak azoknak kellene fejben tartaniuk, akik valamilyen anyagcsere betegségben szenvednek.

Egy normális étkezésű és megfelelő testmozgás mellett, nincs szükség se kalóriaszámolásra, se testsúlymérésre.


Egyszerűen tükörbe nézel, és ha tetszik amit látsz és jól is érzed magad a bőrödben, akkor rendben vagy.


Mióta bejöttek ezek a mindenféle divatos fogyókúrák azóta jelentősen megnőtt az elhízottak aránya.

Vajon miért? Mert elkezdik, de nem bírják tartani és aztán feladják, bánatukban mégjobban elhagyják magukat.


Legyél 15 éves életvidám kamasz. Egyél ha éhes vagy, mozogj sokat. Ha már most a kilóiddal foglalkozol mi lezs veled 30-on felül, amikor már tényleg tapad az emberre a felesleg?


Élvezd a fiatalságot és alakíts ki egy olyan életformát, amiel majd 30 évesen is formában tudod magad tartani. Ez pedig egészséges táplálkozás és mozgás-mozgás-mozgás.

2014. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!:)
2014. szept. 6. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!