Ez hány kcal kb?

Figyelt kérdés

Reggelire egy kisebb adag fehértói kakaós gabonapehely, 0,1%-os Riska tejjel ami kb 1-1,5 dl volt.

Tízórai alma. Közepes méretű Idared alma volt.

Délre vittem magamnak kb 170 grammnyi pizzafalatokat amit 3 vékony pizzaszeletből vagdostam össze (sajt kukorica, paradicsomszósz) és a szélét lehagytam róla.

vacsira pedig 3 db NATÚR abonett extrudált kenyér vékonyan megkenve sertésmájpástétommal, 2 dl 0,1% RISKA tejjel és 3 kk Nesquick kakaóporral.


2014. szept. 4. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Tudom nem a legegészségesebb étrend, de a pizzát is 3 részben ettem meg, sokszor keveset.

a finom kajákról pedig nem tudok lemondani!

2014. szept. 4. 16:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szénhidrátot eszel, nem igazán fogsz fogyni. Reggel még csak-csak elmegy de déltől már nem kéne.
2014. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanál délutánra?
2014. szept. 4. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Írd be a kaloriabazis.hu-n.


Miért nem rendes ételt eszel?

2014. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár nem engem kérdeztél... Hús, zöldség, olajos mag, tojás... Ételek, nem ilyen zsírtalan fehér víz meg abonett, jaj.
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez sajnos egy ilyen nap! A gabonapehely vagy toast kenyér minden reggelre adott, de mást nem tudtam vinni, csak amit a fiam hagyott pizzát.

most este sütöttem csirkemellet és mellé zöldborsót, holnapra azt viszem mert tudom hogy húshúshúsfehérjefehérje, viszont a reggeli ételekről nem tudnék lemondani! mit ajánlotok akkor délutánra, estére?

2014. szept. 4. 16:44
 7/9 A kérdező kommentje:

tojás, hmm! megvan a holnapi vacsorám!

akkor az úgy ideális holnapra hogy reggel gabonapehely, tízórainak abonett...mert ezt is nagyon szeretem, ebédre csirkemell zöldborsóval (200g) estére pedig 2 tojásból készült rántotta?

2014. szept. 4. 16:46
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy főtt tojás...
2014. szept. 4. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
No, ezek már sokkal jobbak :) A délelőtthöz nem szólok hozzá, én nem eszem ilyesmiket, jó, csirkét sem, de attól még az ebéd és a vacsora tetszetős. A rántotta is jó zöldségekkel, személy szerint nem hagynám ki a nyers zöldségeket :)
2014. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!