Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kcal ez az egész?

Mennyi kcal ez az egész?

Figyelt kérdés

3 szelet pizza amiből 2 szelet sajtos kukorivás és sonkás pizzakrémmel meg egy Huwai pizza amibe volt ananász és a többi zokásos sajt és sonka?

^vagy 6 pohár pepsi kóla és 4-5 szelet ilyen töltetlékes bolti keksz?

Most akkor menyit hízhatok ettőL



#kallória.
2014. aug. 30. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a fogyókúrás témakörbe való, de ott se szokták tudni megmondani. Egyesek ajánlják a kaloriabazis.hu-t, ahol sokmindent kikereshetsz, persze pizza és pizza közt óriási különbség van, viszont a "töltelékes bolti keksz" egyáltalán nem pontos leírás. A bolti cuccokon rajta szokott lenni a súly és a kalóriaérték, de a neve alapján lehet, hogy meglesz a kaloriabazis.hu-n, nagyon sokminden benne van.
2014. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed mi látnokok vagyunk és megmondjuk melyik ételben milyen alapanyagokból mennyi van?
2014. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, megfogsz hízni, mint egy kisdisznó, de miért nem mész át a fogyis topikba, ahova tartozól?
2014. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ne egyél gyakran ilyet, mert nem használ... 100 g pizzatésztában 321 kalória van+még ami rajta van, kukorica hizlal, sajt is, a sonka kevésbé. ananász nem hizlal.


pepsit nagyon hanyagold, attól hízol mint a disznó, a töltelékes bolti keksz nem tudom mit takarhat, de ha megeszel belőle 2-3darabot még nem leszel tőle kövér, szerintem uzsira éppen belefér, de hanyagold, mert a szénhidrát nem tesz jót egyáltalán.


Egy kedves barátom pont azt vizsgálta, hogy hogy lehet lefogyni a legkönnyebben.


11 óráig ne egyél semmit, ígyál meg 1 liter vizet, amibe egy fél citromot facsarsz.

Ebédre ehetsz salátát, ilyesmit. Mi szoktunk olyat csinálni,hogy zacskóban megsütünk pár darab burgonyát és répát+2-3 szelet csirkemell husit.:) uzsira mondjuk müzlit vagy natúr joghurtba pár darab barackot vagy almát beleturmixolsz. de szoktunk fahéjas almát és barackot is enni, azt imádom, mennyei.:)) vacsira ehetsz szénhidrátot, és akkor kell a legtöbbet enni. Szoktunk csinálni csirke husit felkockázva, majd azt az ízlés szerinti zöldségekből összeválogatott saliba belerakjuk (előtte a salátát leöntjük kevés olíva olajjal). ha akarsz csinálhatsz hozzá natúr joghurtból mártást fűszerekkel meg mustárral.:) felesleges ilyennek mérgezned magad, mint a pepsi meg a coca cola...

2014. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, és persze mozogj. biciklizz és fuss a combi izomért, a hasiért meg csinálsz felülést.
2014. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm..:)

Egyépként az ilyen csokis valamilyen izé volt..pontosan nemtudom és bolti margaréta süti..:)

buliba voltam..

de ezeket nemszoktam annyit enni csak ilyen alkalmakkor..

2014. aug. 31. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Bulinál én nem számolok vagy merészen tippelek, de inkább nem számolok, mert a saját ételeimet ismerem csak valamennyire.

Volt egy ilyen nap, na bumm. Senki a világon nem tudja megmondani, híztál-e egy ilyen nap miatt, de nem is érdekes. Csinálod, amit csinálsz s lesz valamilyen eredménye, amit látsz. A részleteken nem kell annyit rágódni.

2014. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!