Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegyük fel én egésznap (1 nap...

Dóri_99 kérdése:

Tegyük fel én egésznap (1 nap csak) ezeket eszem de 1500 kcal-ig megyek akkor az számitani fog testsúly szemponjából?

Figyelt kérdés

Reggelire(fél 7) egy lidl virslis rúd zsirszegény natur joghurtal.meg 1 maréknyi mézes gabonapehely egy kis 1,5 tejjel . Aztán kicsit késöbb egy kisebb zsemle parizerel.

Azután csak fél2 körül ettem egy kis húsos káposztát(diétásabb változat)natur yoghurtal, fél sajtos kiflivel. Na és most jönnek a szépdolgok.. ismét gabonapehely csak kicsit több ,fél kocka fehér csoki,fél szalonncukor, kb 8db bolti barátfüle házi baracklekváral meg spékelve


2014. szept. 5. 14:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és egy fél órányi sportal itthon, vacsi meg mondjuk egy joghurt paradicsomal
2014. szept. 5. 14:51
 2/14 anonim ***** válasza:

Látod, ezért baromság a kalóriaszámlálás.

Szemét kajákból vitted be a szükségleteted, fogyni fogsz mivel kalóriadeficitben vagy (mivel gondolom a fogyás a célod) de, hogy egészségesnek mondható-e, hát nem.

Fehérje: egy 5évesnek lehet elegendő

Szénhidrát: ááá, abból van mint a tenger

Zsír: vittél be sok rosszt és kevés jót

2014. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az állandó szénhidrát mit fog jelenteni testsúly szempontjából, segíteni biztos nem fog, de hogy nem egészséges hanyagolni a zöldséget és egyéb értelmes ételeket (a húsos káposztába nem kötök bele, az jó is lehet, a hús minőségétől függően), abban biztos vagyok.


Az én szemszögemből elképesztően sok szénhidrátot eszel, de még egy normál emberhez képest is durvának tűnik a helyzet. Az én párom szinte körtés-mézes és csokis rizseken él, de azért ennyi szénhidrátot ritkán visz be, mert eszik mást is, most pl. zöldséglevest.

2014. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
(Előző voltam s könnyen lehet, hogy fura volt a vége, hiszen a zöldség szénhidrát. Viszont a zöldségleves sok zsírt is jelent, mondjuk ez a fehérjeigényen nem segít, de akkor írhatok sajtról, dióról, tojást most nem tojnak a tyúkok.)
2014. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rég láttam ennyire megdöbbentően, minden szempontból teljesen rosszul összeállított étkezést. Egyenes út az elzsírosodáshoz az izomvesztéshez és a vitaminhiányhoz. Gratulálok.

A napi kalórián belül az ételek minősége azon belül a makro és mikro elemek egyensúlya a fontos.

2014. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:

"fogyni fogsz mivel kalóriadeficitben vagy"


azt is izomból, mert hogy zsírvesztés így nem lesz, az tuti

2014. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen azt tudom hogy nem jó ,nem akkarok fogyni épp ez az .Nyáron fogytam le .Negativ vissza jelzéseket kapok (anorexiás) és ugye ez miadt a kedvem nem épp fényes és most volt egy ilyen nem is tudom 'zabanap'
2014. szept. 5. 15:47
 8/14 A kérdező kommentje:
De zöldségből tuti nem lesz hiányom mert imádom a zöldségeket :)
2014. szept. 5. 15:48
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, miért nincs az iskolákban végre egészséges életmódra nevelés?


Olyan hülyeségeket tudnak összeszedni szerencsétlen fiatalok, hogy az embernek égnek álla haja!


Én csak azt nem értem a fél kocka csoki és a fél szaloncukor az hogyan? Kettévágod, de most komolyan?


És ha megennéd az egészet akkor utána mi lenne?


Ha jól veszem 99-ben születtél most vagy 15 éves.

Hol a fehérje, hol a zöldség, gyümölcs? Hol a testmozgás?


Mi az a parizer, a lidl virsli.? Húsról hallottál már?

Csirkemellről? Szelet karajról salátával?


A szülők ilyenkor hol vannak?


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!

2014. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Andizsuzsi, de fogyni fog, most, hogy izomból vagy zsyrból nem az a lényeg, fogyni fog :D
2014. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!