Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mitől nem megy lejjebb a súlyom?

Mitől nem megy lejjebb a súlyom?

Figyelt kérdés
Augusztus óta számolom a kalóriákat a Yazio segítségével. 78-ról lementem 73-ra. Volt 1-2 csalónap is, akkor újra felment 75-re. 1200 kalória van maxnak beállítva, a mozgást, egyéb tevékenységet nem számítom bele ebbe. Hetente 4x iszok fehérjét. Irodában dolgozok, de napi szinten több, mint 10.000 lépés megvan. Nem akar lejebb menni. Mit tudnátok tanácsolni? Hétvégén viszonylag sokat mozgok, mert kertes házban lakunk, plusz 5 éves mellett, aki egy energiabomba.
ma 06:15
 1/10 anonim válasza:
67%

Mindent beleszámolsz a kalóriába?

Pl ha rántott húst csinálsz akkor a zsiradékot is amit felvesz?

Csipegetsz étkezések között?

Milyen gyakran van csaló napod? Akkor mennyivel eszel többet?


Volt olyan ismerősöm aki pl a fehérjét (pontosabban fehérjeport) nem számolta mert az úgysem hizlal alapon.

ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindent is számolok. A fehérjét is. Csalónap havi szinten 2-3, és akkor is max 1500 kcal. Olajban sült ételeket nem eszek, mert irritábilis bélszindrómám van. Csipegetni, nem csipegetek.
ma 07:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy egyszerűen csak stagnálsz, ez normális, és majd újra indul, nálam is így volt. Át hogy lement 5 kg egy hónap alatt, az tök jó!

Nekem az egész fogyásom alatt az ment, hogy pár hétig fogytam, majd stagnált a súlyom, majd fogytam, majd megint stagnált majd megint fogytam.... Végül kijött az átlag hét fél kiló mínusz ami a cél volt.

Viszont a te súlyodhoz nagyon kevés az 1200 kcal, de még az 1500 is. Nagyon egészségtelen ez így, néhány hónapon belül problémáid lesznek ebből. Egyél többet.

ma 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy S fehérje meg ahhoz kell hogy izmot építs, ahhoz meg edzeni kell, a fogyásban nem segít, tehát tök feleslegesen iszod.
ma 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
41%

Így ha valóban 1200 kalóriát eszel és nem fogysz nincs tippem. Ezzel fogynod kellene.

:(

Maximum annyi, hogy keress egy jó endokrinológust.

ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Túl kevés a kcal. Csökken az anyagcsere.

Vagy turelmesen kivárod a szagnalast es hlgy ujra lefele menjen, vagy tolsz egy csalonapot (minimum 3000 kcal) ami utan egy bojtot amilyen hosszan caak tudsz es az beinditja a hormonokat

ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget!
ma 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen türelmetlen vagy. Az utolsó kilóknák sport nélkül kb a havi 1, max 2 kiló a reális. Nem lehet hetekben mérni, napokban meg főleg nem
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Awatpr0 ***** válasza:

Jézusom ez az 1200 kaloria nem hogy kevés de egészségtelen is. Az 1500 is szerintem. 2000kaloria alatt ha eszel(1700-1800) sportolsz, megvan a 10K lépészszám akkor egyszerűen fogynod kellene, persze függ az életkortól is. Nem lehet, hogy már elérted bőven a célsúlyod? Mennyi idős vagy? Hány cm? Fiú/lány? Vannak egyébként oldalak, amik erre vannak kitalálva, beírod mennyi az ideális súly, nézz meg egy pár ilyet, lehet hogy nincs hova fogynod már.

A

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
33/N, 167 cm. Terhesség alatt meghíztam. Alapból 60-63 kiló lennék.
ma 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!