Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kéne egyek,hog...

Mennyi kalóriát kéne egyek,hogy fogyjak de ne is haljak éhen?

Figyelt kérdés

63 kg és 160 cm vagyok. BMR: 1370 kcal, alapjárat kcal: 1640 kcal.

Samsung okosóra szerint tegnap 1545 kcal égettem el,bár késő délután és éjszaka már nem volt rajtam.

1300 kcal próbálok tartani,de nagyon nehéz,éhes vagyok.

Szeretnék fogyni kb 8-10 kg-ot.

Mozogni nem szoktam, csak amit a munkahelyen megyek, 8 és 15 ezer lépés között.

Köszönöm



szept. 4. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Ne szeressél éheztetés útján 8-10 kilót fogyni, teljesen fölösleges! Egészségügyi szempontból ez a súly teljesen megfelel, esztétikailag se biztos, hogy óriási lenne az előnyödre változás. Honnan szedted az 1300-at? Az konkrétan őrültség! Honnan a fenéből jött? Hány éves vagy?

Ha mindenáron fogyni akarsz, hagyd ki a luxuskalóriákat, édességeket, nasikat, cukros üdítőt, egyél több zöldséget. És nyugodtan elmehetsz futni, biciklizni, tornázni.

szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"BMR: 1370 kcal, alapjárat kcal: 1640 kcal."

A bmr az az alapjátat kcal, szóval nem tudom mit néztél.

Talán az 1640 a súlytartó akar lenni?

Na ha ez igaz, akkor máris látni, hogy az okosóra nem mérvadó.

szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1es válaszoló: 37 éves vagyok, 2 gyerekem van(10 és 14 évesek). Igazából régen is 52 kg voltam, terheseen is 57 kg-val mentem szülni.

Utóbbi 5-6 évben jött fel a plusz 10 kg.(multiban dolgozok és egyszerűbb volt egy-két péksüti,mint otthonról kaját vinni). A nasiból biztos vissza kell vegyek, sajnos nagyon édesszájú vagyok. Az étkezések után is úgy érzem,ha nem eszek legalább egy kocka csokit,nem lakok jól....

szept. 4. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Régen ! 52 voltál! Ma nem leszel 52 és ez így jól van. A péksüteményből és nasiból visszavehetsz, de 1 kocka csoki nem nasi.
szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minimum a bmr-t meg kell enni. Tehát 1370et. Alatta éhezik a test. Még az agy, gyéb szervek se műköfnek megfelelően.

Lődd be 1400ra.

És ha gyorsabban akarsz fogyni akkor sportolj tőbbet

szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1400 szerintem is. Plusz lehetőség szerint sport, és akkor ehetsz többet, illetve az eredmény is szebb lesz a végén. Az okosórával viszont óvatosan. Vannak jók, de a legtöbb túlbecsüli az égetett kalóriákat.
szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor próbálkozok 1400el. Samsung galaxy watch órám van, tudom,hogy csal. Csak kíváncsiságból néztem rá.
szept. 6. 15:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen itthon végezhető táncos, zenést edzést tudtok ajánlani? Sosem szerettem sportolni és az sem biztos,hogy minden héten csinálnám, de hátha megtetszene valamelyik.
szept. 8. 05:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Kyra Pro youtube csatornáját ajánlom. Mindenféle zenére van tancos edzés. Megcsinálsz 2-3 videót és az kitölti a 60 percet
szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!