Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1000 kalóriával lefogyhatok?

Napi 1000 kalóriával lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Augusztus harmincegyedikére lefogyhatok 49-50 kg-ra?

168 cm vagyok és jelenleg 58,2 kg… 8 kg ment fel a rengeteg stressz evés végett.

napi 1000 kalóriával le tudok majd fogyni addigra?


Válaszokat előre köszönöm!


17L


2022. jún. 11. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen, de nem néznél ki jól tőle és nagyon elgyengülnél. Ez egyáltalán nem egészséges.

Ha napi 1000 kalóriát ennél, akkor a szervezeted teljesen kétségbeesne, és a legkönnyebben felbontható energiaforráshoz, az izomhoz nyúlna. Szóval elveszítenél 8 kiló izmot, amit nagyon nehéz visszaépíteni, és ráadásul teljesen elgyengülnél. Ráadásul nem is tudnál rendesen koncentrálni és folyamatosan éhes lennél. Ne kínozd magad, nem éri meg. Tudom, hogy a testkép ebben a korban nagyon fontos, de az egészséged legyen a prioritásod.

A legjobb megoldás hosszú távon az, ha a napi szükségletednél kb 500 kalóriával kevesebbet eszel. Így egy hét alatt fél kilót, augusztus végéig kb 4-5 kilót fogynál. Mindezt rendszeres sportolás és egészséges táplálkozás mellett.

2022. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
1200 kcal naponta -1kg hetente.
2022. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mért kéne fogynod? Még a mostani súlyod sincs kimaxolva! Örülj, hogy híztál. Igen girhesen nézhettél ki!
2022. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

- Éhezéses fogyáskor nem csak a zsír, hanem az alkatot adó IZOM is fogy !

- Így pedig a kívánatos idomoktól is lemondasz :/

- INKÁBB az edzéses fogyást javasolnám (enyhe kalória szegény étkezéssel:)

2022. jún. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

A kalória egy dolog :)

Hiába eszel 1000kcalt, ha az mondjuk bacon.

Figyelj a tápanyag aranykora. A fehérje a legjobb barátod. Emelett persze szükséged van zsirra és szénhidrátra is.


Vannak kalkulátorok, nézd meg, mennyi a normális számodra, aztán azt csökkentsd szépen fokozatosan . Hozza kell szoknia a testednek. A drasztikus csökkentés inkább káros. Első jól írta :)

2022. jún. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Lefogyhatsz ennyit 1000 kcallal izomból, csak amikor abbahagyod, szeptember végére 15 jön rád zsírból.
2022. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

- Igaza van a #6-osnak !

- IZOMBÓL fogsz lefogyni, aztán meg zsírból meg nagyon könnyen vissza szaladnak azok a kilók !

2022. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Napi 500-800 kaloriaval latvanyosan sikerult lefogynom 9 honap alatt (kb 2500 lenne a napi sulytarto kaloriam), es nem hiztam vissza. Cserebe tonkrement a mentalis egeszsegem, a memoriam szignifikansan romlott es allandoan faradt vagyok es nem tudom abbahagyni. Nem eri meg.
2022. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg. De ez koplalás. A végtelenségig nem lehet bírni. Na majd akkor a dupláját fogod visszahízni. Emellett vitaminhiányod lehet, kihullik a hajad stb.

Sok sikert hozzá.

2022. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy koplalás..:…eszik az nem éhezik.nyugodtan mehet a napi 1000 nekem is bevált ne hallgass erre a sok okos fotelszakértőre.
2022. jún. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!