Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Èv vègêig lefogyhatok 116kgról...

Èv vègêig lefogyhatok 116kgról 99re?

Figyelt kérdés
Napi 1800kalória a maxom amit megengedek, emelè napi fèl óra ellipszis ès nèha súlyzós edzès. Szerintetek így lemehet 16-17kiló èv vègèig?
2019. aug. 5. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán.
2019. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. csak ezeket tartani kell. ami nem nehéz de nem is könnyű.
2019. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen.
2019. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán. Viszont ahhoz nem halogatnj kell, ne holnaptól kezd, hanem állj neki. Én 2 hete kezdtem el a fogyókúrámat. Eddig 2,5 kg-ot fogytam. 82 vagyok, a cél a 70 kg. Szerintem 3 hónap alatt meglersz :) hajrá
2019. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SZücsöm ***** válasza:
58%
4 es ki kell hogy ábrándítsalak. Amit eddig fogytál az szinte csak víz volt. És nem lesz meg simán a 70 3 hónap alatt. Én 6 hónap alatt fogytam le 85.5 ről 70-re.Az első hónapban én is majdnem 5kg-t fogytam utána le fog lassulni. Súlyzós edzés heti 3 saját testsúlyos heti 1 futás heti 2 + nagyon alacsony szénhidrát az utolsó 3 és fél hónapban + 1,5 hónap időszakos böjt. én is 1800 kalóriát ettem volt hogy kevesebbet volt hogy többet de 2000 felé nem mentem. 0 fehér cukor 0 fehér liszt. Szóval normálisan csináltam. Viszont én jövőhéttől már tömegelek ezért másfél hete újra elkezdtem szénhidrátot enni normálisan. (fehér cukrot és lisztet továbbra is kerülöm) És még így is hogy nem mentem még kalória többletbe így is fél hét alatt feljött 2 kiló azóta stagnál 72.1-72.5 között. Egyből elkezdett vizet és glükózt raktározni a szervezetem. Szóval amit eddig fogytál az nagy részben víz. A zsigeri háj leégetése nem lesz túl nehéz de a bőröd alatt lévőt valószínűleg te is csak egy ciklus váltással (metabolizmusod visszaállításával a hosszú diéta után) leszel képes hatásosan eltüntetni.
2019. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz megcsinálni, de amúgy igen, simán lehet addig lefogyni
2019. aug. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SZücsöm ***** válasza:
57%
Ha nehéz az már nem simán. kilóban amúgy lehetséges. zsírban (ami a lényeg lenne) már nem annyira
2019. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!