Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel a módszerrel lefogyhatok...

Ezzel a módszerrel lefogyhatok 5kgt? És ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Reggeli 6kor:0%os joghurt 300g

Tízórai:2-3 db gyümölcs

Ebéd:leves+második fogásnak hús köret nélkül (vagy 1 héten 1x tészta vagy valami édes)

Vacsora:cottage cheese paradicsommal meg répával


Heti 2 tesióra és ez mellett minden 2. nap tornázok kb 20 percet a belső combomra meg 40 percet járkálok a lépcsőzőgépen.


2016. okt. 20. 18:46
 1/1 anonim válasza:

Fölösleges sajtot és tésztát enned, a gyümölcs nem mindegy, hogy milyen (pl NE banán), édesség kizárva, só mérsékelten, sok folyadék. Paradicsom, alma, káposzta stb sz*rásig mehet, csirke (mell) bőr nélkül és hal mehet, evés napi min. 5 alkalommal (keveset).

A lényeg, hogy ne sanyargasd magad, ne sokat, de sokszor egyél, és ne legyen fölös az a kalória, amit beviszel. Minden plusz mozgás hasznos, még egy megálló séta is.

Havi 5 kg egészséges, de nekem lement már 3 hónap alatt 30 is. Addig bírtam, és majdnem rámentem, ezt nem szabad ilyen durván csinálni.

2016. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!