Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel lefogyhatok...

Ezzel a módszerrel lefogyhatok kényelmesen nyárig? Nem kell stresszelnem, hogy nem fogok végezni?

Figyelt kérdés
Heti háromszor 1 óra kondi. Heti kétszer 1 óra zumba. (tudom, hogy elvileg nem jó semmire, de legalább mozgok, és nagyon beleadom magam) És heti egyszer egy Béres Alexandra torna. Egyik nap meg pihizek. Emellett, egészségesen eszem, de nem koplalok!!! Jól lakom az egészséges kajákkal. A szénhidráttal vagyok gondban, hogy mennyit ehetek heti egy kg fogyáshoz? 160 cm és 58 kg vagyok. Lány.
2014. jan. 15. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Testsúlykg-ként napi 1,5-2 g Ch-tal indíts! Nézd meg,hogy fogysz és ennek függvényében növeld vagy csökkentsd a Ch-t!
2014. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, 2 grammról indítom ha ch-csökkentős diétát csinálok, ezt akkor kell csökkenteni ha nincsen meg a heti 0,5-1 kg fogyás.Ahogy csökkented a szénhidrátot úgy kell emelni a fehérjét, valamint amikor már 50 gramm ch alá mész, érdemes ketogén diétára váltani.A terved egyébként jó, amit az itt kérdezők többségéről nem lehet elmondani. Sok sikert:)
2014. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VWXYZZS ***** válasza:
Zumba helyett menj el futni! Ingyen van és még használ is. A zumba bérleted helyett vegyél egy tejsavó fehérjét edzés utánra. Ha a kaja rendben van akkor lesz eredmény.
2014. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!