Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lefogyhatok evvel a módszerrel?

Lefogyhatok evvel a módszerrel?

Figyelt kérdés

76 kg vagyok, mivel nekem van gyerekem már 2 éves császármetszésen jött világra.

Szerintem csak lehet futni, meg tornagyakorlatokat végezni.

A hasammal van gond, egy kissé nagyon hájas vagyok.

A lábam kissé narancsbőrös, a fenekem kerek és tök jó, mert mivel egész életemen át bicajoztam.

Akarok fogyni, hogy feltudjam húzni majd a sexi ruhákat nyáron.

Szerintetek ha napi fél óra, 3/4 órát sportolok, futok, meg emelgetem utána a lábam, meg picikét csinálok has izomerősítő gyakorlatokat, akkor rendbe hozhatom magam június 18-ra?

Ha most elkezdem, mondjuk március 23-tól?

Nektek mi a véleményetek?

És amíg sportolok szedjek valami zsírégető tablettát plusszban még?Bio Tech Usa ban vegyem meg a gyógyszert ez mennyire hatásos?

Valaki szedte már?

Kérlek segítsetek-

Az már tuti hogy NEM eszek péksütit, meg pizzákat.

Szerintem ez miatt híztam meg kegyetlenül.

Kissé el vagyok keseredve.


2015. márc. 20. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a futást nem ajánlom nőknek

[link]


De jobban meggondolt edzéseket igen.


Narancsbőr, magas testzsír miatt paleo. okos paleo, paleo ketogén (a sok zöldség - alacsony fehérje típusú) ajánlott, ezek ilyen méregmentes étrendek amik mellett helyrejöhet a beteg testünk, hormonrendszerünk, lehet mellettük normálisan fogyni.



Étrend mellett c vitamin ajánlott, esetleg magnézium vagy amiből hiányod van, zsírégető és egyéb termékek inkább pénzlehúzások.


Nyárra is van eredménye egy életmódváltásnak, 1 év múlva nyárra még több eredménye lenne.


A péksüti - pizza tömény búzaliszt kaják, sok ember testét megviselik egyébként. Aki nem lesz narancsbőrös vagy pocakos, még az is lehet részben ezek miatt rákos, szóval necces dolgok sokak szerint.

2015. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint 2 éves a hasműtéted (császár). Bátran végezhetsz hasizom erősítő gyakorlatokat is. A zsírégető tablettákat felejtsd el, mert csak a pénztárcádat fogyasztják.
2015. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Philipp Gábor ***** válasza:
Futás helyett hatásosabb lenne a tempós séta.A zsírégetéshez nem a nagyon intenzív edzés kell hanem a kevésbé intenzív de azt hosszú ideig.A zsírból igaz több energia szabadul fel mint a cukrokból de lassabban mert 5X annyi oxigén kell hozzá.Az L-karnitin kapszula a leghatásosabb a naturális táp-kieg.-k közül ez lehet biotech-es is.Ez segít átjutni a szírmolekulát a sejthártyán hogy energia legyen belőle és még az oxigén ellátást is fokozza.
2015. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan vizsgálatot, hogy anaerob edzés mellett csávókám szervezete nagyrészt zsírt égetett. Edzeni mocskosul kell, enni pedig tisztán. Ez jó mondás, nem érdemes azért visszafogni az edzést mert akkor majd nem fog zsírt használni a testünk.. tisztán kell enni, és akkor az egészséges szervezetünk (egészséges mitokondriális folyamatokkal) képes lesz zsírt égetni.
2015. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Philipp Gábor ***** válasza:
Igen csak közben nagyon elsavasodik és nem lehet sokáig csinálni. Pl ha az anaerob edzéssel eléget 40 grammot óránként de 1 órát tudja csinálni vagy az aeorb edzéssel 30-at óránként de 3 órát is tudja csinálni.Na hogy jár akkor jobban?Ugye nem nehéz kiszámolni.A szám az kb-i érték meg sok mindentől is függ de az arány kb ennyi.
2015. márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!