Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így is lefogyhatok?

Így is lefogyhatok?

Figyelt kérdés

neha eszek krumplit, persze nem sokat, es eleg edesszaju vagyok, igy abbol is eszem egy picit neha. kaloriat szamolok minden nap, sosem lepem tul a napi zsir es szenhidratot, feherjet pedig minden nap tobbet eszem mint kellene. emellett tornazok is.

tehat ha neha eszek edesseget, vagy pl kenyeret, de sosem lepem tul a megengedett zsir/szenhidrat mennyiseget es nem eszem tobbet mint 1350-kcal, igy is lefogyhatok?


2021. dec. 6. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Én ha hiszed, ha nem pizzát is eszek, ha kalóriakareten belül maradok, és utánna edzek, 60 percet. Kardió-súlyzózás. Jelenleg súlymegtartón vagyok, és fél éve így csinálom. Egy deka nem jött rám. Ráadásul édességeket is eszek, de nem kétpofára. Nekem így jó. Mások meg egyék a szar salátájukat, meg a hülye magvaikat :-D
2021. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kalóriát számolod akkor igen
2021. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen miért ne fogyhatnál? Mi van a krumpliban vagy az édességben, ami kalóriadeficitben is meggátol? Amúgy a főtt, nem olajban sült krumpli egy kifejezetten laktató, és kalóriaszegény köret, azzal az égvilágon semmi baj nincs.
2021. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!