Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég a sok hülye divatos...

Elég a sok hülye divatos diétából. Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok diéta nem jött be, sőtt egy sem igazán, de sokat kell fogynom.

Én az egészségem megörzésével akarom mindezt elérni.


A módszerem a következő:


Sok csirkehúst eszem, mellé mindig vagy savanyúságot, vagy főtt zöldséget.


Pl főtt csirkecomb + főtt sárgarépa (vagy csirkemellel mindez)

Mellőzöm a tésztákat, a kenyeret, sütiket, pogácsát, egyszóval a lisztes dolgokat.


Cukrot eszem, mert az édesítőkkel kapcsolatban negatív tapasztalataim vannak. Nálam a cukor annyi, hogy teázom. Mondjuk napi 2 liter teát iszom, ebbe összesen 8 evőkanál cukrot teszek. Ennyi a napi cukorbevitel. Bár néha nem teázok csak csapvizet iszok, ilyenkor nem jut be cukor, nme annyi.


Nem eszem édességet, semmi cukor, semmi chips vagy sültkrupli. mellőzöm a krumplit.


Lényegében sok-sok fehérjét eszem (csirkehús, tojás, tejtermékek)sok zöldséget gyümölcsöt, ezek a köreteim, néha rizs is belefér köretként.


Sport: heti 3 alkalommal dvd torna kb 1 óra

Heti 3 alkalommal futás (3 km)


Sajnos eléggé elhíztam, újra egészséges akarok lenni, ezt a táplálkozást életmóddá akarom fejleszteni.


Így a sok felesleget ledolgozhatom a fenekemről, mert az súlyosan problémás, meg a combjaim.


Adataim: 21/167/72 lány


2010. jún. 29. 00:03
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Amit nem írtam, hogy 18 óra után nem eszek.


Remélem, így kb 6 hónap alatt elérem az 55 kg-mos régi súlyomat a 72 kg-ról.


Vélemények? Valamit hibásan gondolok esetleg?

2010. jún. 29. 00:07
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Én teában sem fogyasztok cukrot, de cserébe nem mozgok annyit, mint te. Ezen kívül minden más pont megegyezik, én is így csinálom most, én kb egy évre számítok, hogy azalatt sikerült visszanyernem lassan a régi súlyomat.

Szerintem ez egy jó módszer a lassú de biztos fogyásra.

Azt hiszem, hajrá nekünk :) 22/L

2010. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Figyelj! Inkább lassan, de biztosan, és nem fogyinak szánom, így kívánok étkezni.


Egy ideje elszaladt velem a ló, faltam hajnalban is akár a csokit, chipset. Egyre többet és többet, mostanra leesett, hogy ezek ördögi ételek, a kóláról nem is beszélve. na elég, egyrészt így felhíztam, másrészt, a szervezetem jelölte, hogy elég, baj van, a gyomrom kis ételtől is úgy puffadt, hogy rettenetes. ha ezt követem, semmi baj.


Van benne tejtermék a Ca miatt, van fehérje az izmokank, vitaminok a gyümiből és zöldségből. Próbáltam erre odafigyelni.


Te milyen magas vagy és hány kg?

2010. jún. 29. 00:23
 4/33 Tila_Tequila ***** válasza:
100%

Egész jó lett!

A 6 óra utáni nem-evést felejtsd el! Tévhit! Lefekvés előtt 3 órával nem kell enni! Hülye ez a 6 óra. Van, aki 8kor fekszik le, mások 2kor.


Én a helyedbe a csirkecomb helyett csak mellet ennék.


Sok sikert! :)

2010. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Ez mind szép és jó, de kérdés, hogy tudod-e tartani... rajtad áll vagy bukik az egész... A nagyon drasztikus diétákkal is meg lehet csinálni, hogy megtartod azt a súlyt... ott nem az vesz el sok időt, hogy több tíz kilót dobj le magadról. azt lerendezi a diéta 3 hónap alatt, hanem, hogy tartasd magad a leírtakhoz különben egy félrekajálással egy egész heti munkád mehet kárba... Ott sem kell feltétlen számolni a Jojo-effektussal. Ott annyi lenne a lényeg, hogy a kívánt súly elérése után nagyon minimális adagokkal 10-20 g CH-t bevinni pluszba a diéta után, így nem áll neki a szervezet raktározni, mint a barom, hogy a köv. ilyen ciklust kibírja, hanem folyamatosan beépíti... Lényegében amit most elterveztél az jó. csak fél évet, évet kell várni, hogy meghozza a kívánt eredményt. Én is hasonló módon csinálom és nekem szerintem lesz ez 2-3 év is... szóval örülj, hogy még idejében észrevetted és nem akkor, amikor már egészségügyi problémák jelentkeztek... Az ember úgy van vele, hogy 1-1 kiló nem számít. Ami igaz, csak nekem 16 év az életemből ilyen hozzáállással telt és 17 éves koromra 122kg-t nyomtam... Azt hiszem erre mondják, hogy sok kicsi sokra megy...
2010. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

A csirkecombot úgy eszem, hogy leszedem a bőrét. Utálom és amúgy is abban van a sok-sok zsír. Tudom, hogy a csirkemell jobb, azt is szoktam, nagyon szeretem, csak néha jó egy kis változatosság, olyankor iktatom be a csirkecombot, vagy ha nem kapható épp a csirkemell, mert elfogyott. (Faluban megesik)


Nem okoz problémát a betartása,imádom a zöldségeket a gyümölcsöket, számomra ez tökéletes köretnek.


A problémát a kóla, csoki stb letétele okozza. Egyenlőre még szenvedek a hiányától, de azoktól nincs gyilkosabb, soha senkinek nem javaslom. kis mennyiségben sem, mert úgy lehet rászokni. tapasztalat. Azt csináltam, hogy a kedvenc csokimból vettem egy szeletet (Snickers) és itt tartom a konyhapulton. Szánt szándékkal, hogy nap mint nap leküzdjem a kínom, hogy nem eszem meg. És megy. Nem győzhet a vágyam, erős akarat kell. Így lehet csak félbehagyni vele. Majd eljön az idő, amikor hidegen hagy, eszembe sem fog jutni, hogy megyegyem-e, egyértelműen nem, hiszen meg sem fog fordulni a fejemben. na addig még várni kell picit, de jól bírom.

2010. jún. 29. 00:49
 7/33 A kérdező kommentje:

Drasztikus fogyókúrák??? Soha többé, és nem is ajánlom senkinek!!!!!!!!!!!


Kb a súlyfeleslegemből 6-7 kg-mot a hülye divat diétáknak köszönhetek. Lement éhezve, szenvedve 3, visszajt,a mikor már nem bírtam és fájt a fejem stb, ezért ettem rendesen, viszajött 6 kg, és sorolhatnám. na nem, többé soha.

2010. jún. 29. 00:53
 8/33 A kérdező kommentje:

Még valami, amit nagyon tudok ajánlani mindenkinek:


van a hűtőmön két fotó. Az egyik 3 éve készült 57 kilósan, a másik mostani 72 kilósan.


Nincs kedvem ezek után hűtőzni. Pszichológia csupán, nme más. olyankor érzem azt, hogy megcsinálom erős vagyok, hajrá.

2010. jún. 29. 00:57
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 165 cm vagyok és 88 kg. A derekam "mindössze" 85 cm, szóval hogy hol lehet az a nagyon sok felesleg rajtam, azt nem tudom, ugyanis pontosan úgy nézek ki, mint 70 kilósan, csak azóta fogamzásgátlót szedek. Most hetven alá szeretnék menni ezzel a sok hús - nulla köret - nulla liszt és nulla cukor diétával néhány év alatt.
2010. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon jó az étkezés, amit kitaláltál! A csirkecomb miatt meg ne fájjon a fejed, mert valamennyi zsírt is be kell vinni! A 2 liter teábaviszont szerintem nagyon sok a 8 kanál cukor! Sőt, cukrot egyáltalán nem kéne bevinni. Próbáldmeg a vizet, ilyenkor nyáron úgyis az a legjobb!

Kitartás, van benned akaraterő! menni fog! Bárcsaknekem is ennyi lenne!

24/L

2010. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!