Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Véletlenül kihagytam a gyümölc...

Véletlenül kihagytam a gyümölcsnapot és proteinnapot tartottam, pont most a végén mikor már csak 4 napom volt hátra a 90 diétábol, kárbaveszett minden?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgok egy titkot: tök mind1 milyen sorrendben tartod a napokat. Ez az un. 90 napos szétválasztó diéta ugyanis nem válogat, ugyanúgy eladja a banánt gyümölcsnek (1 banán kb 27gram szénhidrát, 3 gramm rost), a húst proteinnek, holott fehérjén kívül szénhidrát, lipid, meg miegymás van benne, stb. Magának a diétának a lényege, hogy egézséges kaját egyél ne mű vackokat. A mai egézségtelen társadalomban már ez is elég a fogyáshoz.

Azaz a válasz nem, nem rontottál el mindent.

Én meg mindjárt kapom a felháborodott rajongók szidalmait, hogy ilyeneket merek írni:D

2008. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tiszteletteljes kérdésem lenne:

Az eddig eltelt 86 nap alatt sikerült valamennyit fogyni?

Mert ez nem úgy működik, hogy 89 napig semmi, azután a 90. napon eltűnik 20 Kg!

Ha eddig nem volt érehető a hatása, akkor úgyis mindegy!

2008. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha fogytál, akkor nem gond ez az egy nap.
2008. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
2008. okt. 24. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!