Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg-t fogytam 5 hónap...

20 kg-t fogytam 5 hónap alatt. Ez most túl gyors volt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Január közepén kezdtem, szóval kerek 5 hónapja. Heti 4 konditermi edzés, diétát nem követtem, csak figyeltem hogy miket és mennyit eszem. 100kg voltam, most 79-80 között vagyok. 20 éves, 170cm magas lány vagyok. Sok helyen olvasom a heti 1kg fogyás a jó. Szóval akkor az pont annyira jön ki 5 hónap alatt, mint amit én lefogytam. Más helyen meg azt írják, 6 hónap alatt max 10%-át lehet tartósan leadni a súlyunknak. A konditeremben is bogarat ültetett valaki a fülembe, hogy egy év alatt kellett volna leadnom ezt a 20kg-t. Amúgy nálam a fogyás eleve fura volt, mert alig fogytam az elején. Első 2 hónap alatt 5kg-t. És a következő 3 hónapban 15-öt. Még szeretnék fogyni, de már ezen kattogok, hogy lehet gyorsan fogytam, akkor gyorsan visszajön.
2010. jún. 18. 19:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az elején nehéz csak szerintem :) Nekem pl egyáltalán nem hiányzik a tészta, pedig január óta nem ettem egyáltalán.
2010. jún. 19. 17:17
 12/16 anonim ***** válasza:
január óta? Talán nem is az lesz a legnehezebb:D az édességek? krumpli? Kenyér?:D mondjuk kenyér nélküül bármeddig bírnám.na de a csoki hű :)
2010. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Néha néha megeszek egy csokit, krumplit meg szoktam rendszeresen.(főve) Rizst is. Szerintem ennyi belefér, mindent nem vonok meg magamtól, mert akkor tényleg csak kínlódás lenne, meg utána nem is tudnám tartani azt az étrendet.Na kenyeret azt teljesen elhagytam, a fehéret, helyette reggelire egy szelet teljeskiörlésűt eszek.Én inkább azt mondom, hogy végülis nincs olyan hogy tilos ezt meg azt enni, csak mértéket kell tartani. Legalábbis nekem eddig bejött :)
2010. jún. 20. 09:55
 14/16 anonim ***** válasza:
szia hogy haladsz a fogyással?elérted a célod?
2011. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, elértem, most 62kg vagyok:) Tovább már nem akarok fogyni, inkább kicsit izmosítani magam, szerintem ez nehezebb "meló" lesz, mint a fogyás:D
2011. ápr. 4. 19:12
 16/16 anonim ***** válasza:
és hogy fogytál le? én 22kg fogtyam eddig de 2 hónapja nem mozdul el a mérleg ugyanannyit mutat még 18kg kellene fogynom
2011. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!