Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy két-három...

Hogy lehet az, hogy két-három hónap alatt fogytam 8 kilót, de szinte semmit nem tettem ezért? (többi lent)

Figyelt kérdés

A fogyás jelenleg stagnál 1,5 hónapja, de nem híztam vissza.


Kevesebbet ettem (az hozzá tartozik, hogy előtte is keveset ettem), édességet szinte semmit, de nem éheztettem magam, ha éppen jólesett egy csoki, akkor azt bevállaltam, de tényleg nagyon ritkán, meg bringáztam, de nem rendszeresen, nem nagy távot, és egyáltalán nem erőltettem meg magam. Viszont minden reggel 30 perc gyaloglással kezdődött, de ez sem túl gyors tempóban.


Egyébként szeretnék még 10 kg-t leadni, zumbázással + bringázással lehetséges? Hetente 1 zumba lenne, bringázni meg min. 3szor szeretnék, kb. 10-15 km-es a táv.


2011. szept. 4. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges, persze. Zumba helyett meg táncolhatsz otthon is, az is la. olyan jó, és még pénzt sem kell kiadod érte. :)
2011. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!