Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg-t fogytam 5 hónap...

20 kg-t fogytam 5 hónap alatt. Ez most túl gyors volt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Január közepén kezdtem, szóval kerek 5 hónapja. Heti 4 konditermi edzés, diétát nem követtem, csak figyeltem hogy miket és mennyit eszem. 100kg voltam, most 79-80 között vagyok. 20 éves, 170cm magas lány vagyok. Sok helyen olvasom a heti 1kg fogyás a jó. Szóval akkor az pont annyira jön ki 5 hónap alatt, mint amit én lefogytam. Más helyen meg azt írják, 6 hónap alatt max 10%-át lehet tartósan leadni a súlyunknak. A konditeremben is bogarat ültetett valaki a fülembe, hogy egy év alatt kellett volna leadnom ezt a 20kg-t. Amúgy nálam a fogyás eleve fura volt, mert alig fogytam az elején. Első 2 hónap alatt 5kg-t. És a következő 3 hónapban 15-öt. Még szeretnék fogyni, de már ezen kattogok, hogy lehet gyorsan fogytam, akkor gyorsan visszajön.
2010. jún. 18. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lóg a bőröd? ha nem, akkor jól csináltad ;)
2010. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Baromság. Senkinek ne higgy! A heti 0,5-1kg a normális mert akkor az zsírból ment le... Ha kevesebb, akkor sok a szénhidrát, ha több, akkor kevés és akkor már izomból fogysz, aminek a diétára nézve nincs sok értelme... Pont jól csináltad! Én most tartok a diétám 14. hetében és eddig ha minden igaz lement 13kg rólam.
2010. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve januárban 100 kg-ról fogytam 55-re. Július elejére sikerült. A bőröm nem lógott egyáltalán, furcsa ez, mert aki ismer az max 75 kg-nak saccolt, mikor 100 voltam. Nem volt hatalmas hasam, vastag derekam, csak nagyon széles csípőm, hatalmas melleim. Egyetlen kg sem jött vissza, természetesen figyelek mit és mennyi eszek, főleg, hogy mikor, és a mozgás az életem részévé vált, de ha megkívánok egy szelet tejszínhabos tortát, akkor megeszem, és ha kell akkor megeszek kettőt is és nem fogom miatta magamra nyitni a gázt.
2010. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Pont fele ennyi lett volna normális.


Ha normálisan kajálsz, nem jön vissza.

Ha összevissza zabálsz és szénhidráttal tömöd magad, ill. visszatérsz a régi táplálkozási szokásaidhoz, akkor igen, visszajön. Soha többé nem ehetsz úgy, mit régen.

2010. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
fele ennyi??? heti 4 konditermi edzéssel??? mindjárt röhögőgörcsöt kapok :D :D ...ennyi sporttal persze, hogy mennek a kilók, ha a bőre nem ereszkedett meg, akkor jól csinálta
2010. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

kérdezzél meg valakit, hogy jól nézel-e ki? Ha igent mond, akkor jó.

Akin sok felesleg van, az gyorsan ad le kilókat.

2010. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem lóg a bőröm sehol, hála az égnek. Még a mellemen se látok semmi változást, hogy ereszkedett volna. Rólam se hitte senki, hogy 100kg vagyok. Még a párom se akarta elhinni:) De azért 100-ról 55-re fogyni, az nem semmi, gratulálok. Én 60-65-re akarok lemenni. Azt tudom, hogy már nem ehetek úgy, mint régen. A mozgást se fogom abbahagyni, miután sikerült lefogynom. Nem akarok semmit se visszahízni. Ugyanúgy heti 1x-2x mérni fogom magam, hogy ne szaladjon el velem a ló.
2010. jún. 19. 10:24
 8/16 anonim ***** válasza:
sztem ez nem sok! nekem az egyik ismerősöm 2 hónap alatt fogyott 20 kg-t jó mondjuk ő 140 kg volt. én most kb 40-et szeretnék. napi 1 órát tornázok és figyelek a kajára. de 2 hét alatt csak 4-5 kg ment le:(
2010. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2 hét alatt 4-5kg az nagyon jó szerintem. Nekem az első hetekben fél kilók mentek le csak. Első 2 hónapban fogytam csak 5kg-t, írtam is. Aztán beindult. És még eddig egyszer sem volt stagnálás. Sok sikert a fogyózáshoz:) Nekem is olyan 40kg plusszom volt, mert 60 szeretnék lenni. Igaz a 65 is jó lenne talán a magasságomhoz. De a 40 fele már lement. Pedig nem gondoltam volna hogy ennyi sikerül:D
2010. jún. 19. 12:30
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor jó és köszi:D neked is sok sikert:D nekem ennél több kell am.de megelégednék egyenlőre 70 kg-val :D csak olyan nehéz :D nehéz megállni h ne egyek tiltott dolgokat:D
2010. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!