Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogadalmat tettem, hogy...

Fogadalmat tettem, hogy leszokom az édességről és egy hónapig egy falatot sem eszem? Miért ennyire nehéz ez?

Figyelt kérdés

Durván édesség és nasi függő vagyok, évek óta nem telt el úgy napom hogy ne ettem volna csokit vagy bármi más édeset. Az újévi fogadalmam az volt, hogy idén leszokom róla, mert ez már durván függőség. Bebizonyítom magamnak hogy meg tudom csinálni.

Még csak a második napon tartok, de már úgy érzem hogy megőrülök, annyira ennék valami édeset. Még gyümölcs sincs itthon hogy legalább azt ehetnék. Plusz a párom hordja haza a nasikat, úgyhogy tudom hogy mindenféle finomság lapul a hűtőben. :D

Hogy lehet ezt kibírni? Van/volt itt valaki hasonló helyzetben?


2018. jan. 2. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Nyaljál sót, akkor majd a vizet kívánod.
2018. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 130kg-osan kaptam észbe, mikor már nem kívántam a szexet feleségemmel, mert a gondolatától is elfáradtam...

Eleinte azt hittem ez a megoldás, hogy nem eszek több édességet... de hidd el, ha ki is bírod, előbb utóbb pótolod valamivel...

Válts teljes életmódot!

Tanuld meg mit miért eszel, tanuld meg számolni a makro tápanyagokat/kalóriákat, és így nyugodtan iktathatsz be az étrendedbe akármilyen édességet is akár...

Olvasd el a sárga kapszula című ebookot... tudnék komolyabb szakirodalmat is, de annak aki az út elején sem tart még a sárga kapszula a legnagyobb segítség szerintem.

130kg 2013 juniusában voltam, ma 81 vagyok.

2018. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem a fogyás a célom, vagyis az is, mert 4-5 kg plusz van rajtam, inkább az egészséges életmód. Amúgy úgy döntöttem napi 2-3 kocka étcsokit engedélyezek magamnak, úgy könnyebb megállni, hogy ne kezdjek el édességét zabálni esténként. Plusz inkább gyümölcsöt és zöldséget nasizok, ha rámtör a vágy.
2018. jan. 4. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!