Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónapja lemondtam teljesen...

Egy hónapja lemondtam teljesen az édességről, előtte napi szinten rengeteget megettem. Miért nem fogytam még egy dekát sem?

Figyelt kérdés
Életmódot szeretnék változtatni szép lassan, most az édesség abbahagyásával kezdte, már szinte depressziós vagyok a sok sikertelen fogyókúrák miatt, most összeszedtem magam, h újra nekifussak hátha sikerül, de mikor indul be a fogyás???
2011. nov. 29. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hiába nem eszel édességet. A normál kajákból még mindig sokat eszel és azért nem fogysz.

Egy hónap alatt már bőven fogynod kellett volna ha lenne deficit.

2011. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
A kérdés: minden egyéb cukorbevitelt is redukáltál? Nehogy az legyen, hogy a hiányzó cukrot mással, máshogy pótolod.
2011. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
annyi cukrot eszem, amennyi egy joghurtban van, meg a 3in1 kv-ban. mit tanácsoltok, hogy most sikeres legyen a fogyás és ne legyek teljesen idegbeteg ettől.......
2011. nov. 29. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj inkább dietetikussal. Valami más van a háttérben, akár egy pajzsmirigy-alulműködés vagy inzulin-túltermelés (más néven inzulin-rezisztencia). Gyógyszerrel kezelhető (tapasztalat, sajnos!)
2011. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és tészta, kenyér, krumpli, rizs? ebben is van szénhidrát! cukros üdítőkben szintén. zsíros kaják, pl. pörköltek, disznóhús szintén nem szerencsés.
2011. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tanuld meg az emberi test és az anyagcsere működésének felszínes elméletét. akkor érteni fogsz hozzá annyira, hogy sikeres legyen a fogyásod.

ne feledkezz meg olyanokról mint hogy tartalék tápanyagból (zsír) szeretnél fogyni, és ez csak akkor történik ha étkezéssel nem viszel be elég energiát és ilyen egyéb lényeges dolgokkal foglalkozz.

2011. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aczél, ezt hogy tegyem??? segítesz?
2011. nov. 29. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, azzal, hogy lemondtál az édességről, csak annyit érhetsz el, hogy nem hízol tovább. A fogyáshoz sajna ennél jóval több lemondás kell (és itt nem a koplalásról beszélek!!!).
2011. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

alapirodalom. [link]

nyilván az izom építés nem rád vonatkozik, csak kiegészítő ismeret. a szálkásítás már = a zsírleadással, úgyhogy különösen figyelmesen tanulmányozd át. a "tovább" felirattal tudsz a következő részekhez érni.

2011. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!