Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés óta megugrott a...

Súlyzós edzés óta megugrott a súlyom?

Figyelt kérdés
Kalóriakereten belül vagyok, diétazok. Régen csak kardióztam, mostmár súlyzóval végzek gyakorlatokat. Az edzésterv elkezdése óta (1 hét) megugrott a súlyom, amitől azért félek, mert ugye nem kalóriatöbbletben vagyok, így nem igen "izmosodhattam", nő léttemre pláne nem 1 kg-T 1 hét alatt (vicces lenne). Ettől eltekintve ez természetes? Lehetséges, hogy ezzel szemben zsírt égettem?

2017. febr. 14. 06:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyivel ugrott meg?

Ettél mostanában sósat, szénhidrátdúsat? Mensi előtt állsz?

2017. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak egy kilóval ugyan de nagyon sokáig tartott leadni azt az egy kilót. Miután lement, tartottam egy jó ideig, és most megint visszaállt a plusz egyre
2017. febr. 14. 07:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Több szénhidrátot kötnek meg az izmok, azok pedig vizet.
2017. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi folyadékháztartásoddal ingadozik a súlyod 1-1kg-ot... ez egy totál nem nérvadó adat... vegyél egy centit, hagyatkozz arra, mérlegre meg elég 2havonta 1* állni...
2017. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az elején ez normális. A szervezetednek új ez a fajta edzés és így elrakott egy kis vizet. Pl. amikor az ember elmegy egy egész napos túrára minimális étellel és úgy érzi, hogy aznap biztos fogyott aztán másnap a mérleg mégis többet mutat. De ne aggódj, a szervezeted csak egy-két hétig targja fent ezt aztán elengedi. Szóval folytasd tovább a súlyzós edzéseket. A súlyoktól meg ne félj. Ha a kajálás és edzés tökéletes lenne akkor nõként max havi fél kilo izmot tudnál felszedni. Egyébként kezdetben lehetséges, hogy zsírból fogyj és közben izmosodj is.
2017. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1kg még simán lehet a mérleg mérési hibája is. Vannak amik többet is hibáznak. 1kg az semmi
2017. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
5g só is megköt 1kg vizet....
2017. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5g só 1kg vizet... honnan jönnek ezek a faxságok?
2017. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
1 kiló nem kiló. Szarsz egy egészségeset, és volt, nincs.
2017. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Feltöltődtek a glikogénraktáraid, egyéb természetes ingadozás... 1-2 kiló ideoda semmit nem jelent.

Ha nem eszel NAGY többletben, tuti nem zsír, ennyi.

2017. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!