Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kit mi motivál az edzésben,...

Kit mi motivál az edzésben, diétában?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi motivàl hogy folytasd mikor olyan rossz időszakban vagy, nagyon fàradt vagy miutàn haza érsz, stb? Mi ad motivációt, hogy ne add fel a diétát és az edzést?

2017. febr. 12. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egészségem nyilván.
2017. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy szeptemberre ugy nezek ki h mindenki csodal majd
2017. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az hogy látod hogy mennyit fejlődtél és tudod hogy még mennyit lehetne ha csinálnád folyamatosan.
2017. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egészségem. Sokáig akarok élni, minél egészségesebben. A kinézetem is számít egy picit, de azért nem küzdenék :)


Ha nem akarom csinálni, nem csinálom, szünetekkel is le lehet fogyni. Az edzést azért utálom hanyagolni, az fontos. Néha előfordul, de nagyon nem jó. Attól még sosem volt lelkifurdalásom, hogy bőven duplán a keretem fölött ettem (bár ez ritka), de az edzést hanyagolni már rosszul esik.

Viszont fáradtan nem edzek, nekem úgyis éhgyomorra megy csak. Ez megoldható, szerencsére nekem extra könnyű, de aki nálam sokkal inkább reggeli típus s elszánt, az max. korábban kel s akkor edz.

2017. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha rendesen csináltad akkor mennyi idő alatt làtszódott már kicsit jobban a változás?
2017. febr. 13. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!