Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dietaban nagy baj, ha sulyzos...

Dietaban nagy baj, ha sulyzos edzés után már csak hal és zöldség megy?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a napi tápanyagbevitel rendben van, akkor nem.
2016. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, hogy az optimálisnál jobban épül le az izom akkor nem. Súlyzós edzés után izomzat szempontjából "kötelező" a ch pótlás. Ha a prioritás a fogyáson van, akkor nem gond.
2016. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés után mindenképpen fogyassz szénhidrátot és fehérjét

Hogy mennyit az más kérdés, én amikor így fogyóztam, akkor közvetlenül edzés után kb annyi kalóriát ettem vissza amennyit elégettem, így a testsúlyom nagyon lassan csökkent, viszont a zsír gyorsabban átalakult izommá(szerintem az étel is amit utána ettem) ezért duci voltam és vékonyabb szálkásabb lettem

2016. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, egyrészt az összbevitel számít, másrészt minimális ch mellett is izmosodnak emberek... A ch nem esszenciális, sem az izomtömeg növeléséhez sem kell enni, sem más okból. Persze elkerülni sem lehet, de nem muszáj sokat bevinni.
2016. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
#2: Mégis miért épülne le az izomszövet csak azért, mert nincs visszatöltve a glikogénraktár? Az nem olyan esszenciális, mint az agy glükózigénye, de akkor sem az izmot pontja a test, ha van elég fehérje. Bármire is kell fehérje, az simán tud menni az ételből, s ha nem extrém a deficit s van elég fehérje, nem várható izombontás.
2016. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Íme belinkelem neked a google első 4 találatát a "szénhidrát edzés után" keresésre, letörne a kis ujjad ha kötekedés helyett tájékozódnál, mi?:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szénhidrátot is vissza kell pótolni(csak abból kevesebbet fehérjéből többet) mert a túl kevés szénhidrát alacsony vércukorszintet okozhat szélsőséges esetben, attól meg rosszul lehetsz, meg ahogy én szoktam mondani a fehérje ami építi az izmot a szénhidrát meg olyan az izmoknak mint a motornak az üzemanyag
2016. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!