Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami hatásos diétád...

Van valami hatásos diétád aminek az eredménye látható?

Figyelt kérdés

sokszor probáltam diétázni, de valahogy mindék elment a kedvem az egésztől mikor megláttam hogy semmi értelme.

léci ha neked van ilyen diétád ami hatásos írd le :) előre is köszi

18L


2010. máj. 7. 21:29
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Én 15 kilót fogytam a saját módszeremmel, ami abból áll, hogy nem eszek fehér kenyeret, tésztát, zsíros olajos kaját, semmi süti, csoki chips.

6 után én sem eszem, de mostanság már délután 1 után sem, csak zöldséget.gyümölcsöt(gyümölcsturmixot vagy joghurtot). És nem, nem tartalékol a szervezetem, és nem hízok, hanem fogyok. De tulajdonképpen az egésznek a kulcsa a mozgás. Heti 3x másfél órás edzés azonkívül minden nap minimum fél óra torna. Nem egy megerőltető dolog, ha én 120 kilósan nekitudtam állni és megcsinálni, akkor bárki megcsinálja.

Már nem is kívánom a chipseket meg a sok zsíros trutyit, a bőröm nagyon szép lett, sokkal több az energiám, és az élethez való hozzáállásom is. Nem beszélve az önbizalomról.

Szóval akaraterő és mozgás. Ennyi az egész :-)

Ha nekem sikerült bárkinek sikerül ;) Az első egy hét pokol. Utána már sokkal könnyebb.

2010. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
melegen ajánlom a vizsgaidőszakot :))).
2010. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

23:57

Pontosan értettem a szöveged, arra kellene rájönnöd, hogy a hozzászólók közt több szakértő is megfordul (minden topikban a témához értők), de nem írják ki. Pl jómagam is írtam már korábban ebbe a topikba, és nem reklámoztam, hogy dietetikus vagyok, mert felesleges. Nem vagyunk elüldözve, ne félts minket. Gyakorlatilag akiket retardáltnak nevezel, azok közül 2 itt is dietetikus volt, ismerem őket.

Ha nem érdekel az egész, akkor meg a túrónak jössz ide osztani az észt ilyen hangnemben.

2010. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20:37 vagyok nem azt irtam hogy nem eszem semit jól kellet volna olvasnod ott áll hogy joghurt nem hiszem hogy retardrált lenék söt a fönököm aki orvos és én cukros lettem igy muszáj fogynom javasolta és hid ell még a vérképem is jobb lett csináld végig utána kritizálj bárkit hid ell nem egyszerü vévivcsinálni föleg ha muszáj
2010. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

De nem ettem semmivel sem többet, sőt...

és már 5 fél 6 után nem ette semmit, csak vizet ittam, na de sebja, még 1 próbát megér

2010. máj. 19. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!