Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell egyszerre mozogni...

Mennyit kell egyszerre mozogni hogy eredménye is legyen, hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés
Heti 3alkalommal felülök a szobabiciklire, tekerem 10percig és kész. Tesóm fekpadján van lábemelgetős rész, azzal szoktam pár percig edzeni. Ennyi gondolom nem elég. Mennyit kéne minimum mozognom egyhuzamba ahhoz hogy hatásos legyen? Akár a szobabiciklin, akár a súlyemelgetésnél?
2009. jan. 6. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél, akkor minden egyes nap legalább 40 percet tekerj a biciklin és heti 2-3-szor csinálj súlyzós edzést. Én igy csinálom és 3 hónap alatt fogytam 10 kilót. Persze mellette normálisan étkezem is.
2009. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző kérdező: mi a normális étkezés? Én is szeretnék fogyni, én heti 4-5ször aerobic-ozom, de a táplálkozással és a kalóribevitellel problémáim vannak.:(
2009. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én diétám most a norbi diétán alapszik. Délelött eszem olyasmit amit délután nem ehetek meg, de ezek közül is a kevés kalória tartalmut. pl egy napom: reggelire egy jóreggel keksz, egy joghurttal, tízórai egy banán, ebéd( hal, csirke, virsli, tojás, norbi mikros kaja 1-es v 2-es kódú) uzsonna( vmilyen gyümölcs, joghurt) vacsora pedig az amit ebédre is lehet( hal v csirke v virsli stb... Ha ezzel nem fogyok, akkor semmivel. Sztem.
2009. jan. 8. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző kérdező vagyok: én is Norbi diétán vagyok, de vannak napok (főleg menszesz előtt),amikor ehetnékem van... nagyon. De ilyenkor is csak 1es kódú kajákat eszem, csak nem tudom, hogy mennyire számít a kalóribevitel az 1es kódú élelmiszereknél. Vagy attól nem hízom, ha ezekből sokat eszem? Sőt. Fogyok? NA de visszatérve a mozgáshoz: közepes intenzítás, 30-60 perc és akkor hosszú távon zsírt égetsz.
2009. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam a Norbi oldalon, egy nő írta, hogy igenis lehet hízni az 1-es kódú kajáktól is, ő már csak tudja, merthogy sokat evett azokból. Tehát ebédre csak egy adag norbi mikros kaját egyél, ha meg ehetnéked van, tudom ajánlani a jó reggelt kekszet, van benne kalória nem is annyira kevés, de az legalább laktat és az édességhiányra is nagyon jó. Vagy amire most énis rákaptam, holott eddig utáltam, uborka paprika paradicsom kockára vágva és rá naturjoghurtból és kaporból öntet. Énse szerettem a kaprot, de miután megcsináltam és ettem belőle...:D Imádom. Vagy ha ehetnéked van egyél gyümölcsöt v joghurtot, vagy nálam pl még bejön a gyümölcstea édesítőszerrel, az kicsit elveszi az éhségemet.
2009. jan. 9. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!