Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami hatásos diétád...

Van valami hatásos diétád aminek az eredménye látható?

Figyelt kérdés

sokszor probáltam diétázni, de valahogy mindék elment a kedvem az egésztől mikor megláttam hogy semmi értelme.

léci ha neked van ilyen diétád ami hatásos írd le :) előre is köszi

18L


2010. máj. 7. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Szia. Sajna én lusta vagyok minden diétához és sporthoz.. :(, de a férjem 3 hónapja csinálja, hogy 5 után semmit sem eszik. Előtte azonban mindent ugyanúgy eszik-iszik, mint előtte. (napi másfél óra séta van, munkából haza és vissza - az autót nem viszi el ilyenkor direkt!). Már most leadott 6 kg-ot, és nagyon jól kezd kinézni. :) (még tizet akar fogyni).
2010. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

hmm köszi a választ, kifogom próbálni nem tűnik nehéznek :D

csak az hogy van valami hogy ha elfog valami akkor kényszert érzek hogy egyek és nagyon nehezen állok ellen neki, de köszi ezt kifogom próbálni :D

2010. máj. 7. 21:41
 3/25 anonim ***** válasza:
:) Nincs mit. Tényleg nem tűnik nehéznek, de nekem sajna nem megy, mindig rágcsálok valamit.. :(( De férjem azt mondja, hogy ha rámjön a rágcsálhatnék, akkor egyek karalábét vagy sárgarépát :)) (lehet, h kipróbálom, nekem is van 8 kg feleslegem).
2010. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja, és hát itt ugye az idő-tényező nagyon fontos. Gondolj bele, 3 hónap, és 6 kg minusz... olyan soknak tűnik a 3 hónap.. :) De férjem azt mondja, hogy kb. 2-3 hét alatt teljesen hozzá lehet szokni ,hogy öt után nem eszik! (akkor sem, ha az orra előtt eszem a kedvenc kajáját!). Szal az első két-három hét a legnehezebb, azt kellene valahogy átvészelni.
2010. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ez igaz, én is fogytam így:D mondjuk akkor kezd azt, h 6-7 után nem eszel, és fokozatosan térj rá az 5-re:)
2010. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

köszöm :D

igen már most is elkezdtem igy h 6után legkésöbb 7után nem eszek semmit :D és persze amikor van szabad idöm akkor szoktam kocogni is, de valahogy semmi értelme, mert ha a kocogásból mondjuk hazaérek 21:00kor elfog valami és muszáj hogy egyek :S

2010. máj. 7. 22:08
 7/25 anonim ***** válasza:
És ha bedobnál egy cukormentes gyümölcsrágót ilyenkor? (9 kor, ha nagyon muszáj?) :)
2010. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát erre még nem is gondoltam :P de nagyon köszi :D
2010. máj. 7. 22:16
 9/25 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első pár hsz-hez: nagyon hozzá lehet szokni a nem vacsorázáshoz. Én a végén már négy után nem ettem, sőt három után már nem esett jól, csak a gyümölcs. Valósággal felfordult a gyomrom,annyira természetes volt, hogy akkor már nem kell a kaja. Pár hét alatt értem el én is. Nagyon használt.
2010. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hú, engem is teljesen feldobtatok most... :) (én vagyok a korábbi néhány 83 százalékos) :)) Lehet, hogy holnap belevágok én is!! :))
2010. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!