Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami hatásos diétád...

Van valami hatásos diétád aminek az eredménye látható?

Figyelt kérdés

sokszor probáltam diétázni, de valahogy mindék elment a kedvem az egésztől mikor megláttam hogy semmi értelme.

léci ha neked van ilyen diétád ami hatásos írd le :) előre is köszi

18L


2010. máj. 7. 21:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat :D ezt én is kipróbálom már holnap kezdem, remélem azért eredménnyel jár és auguisztusig leadok 3-4kgt mert valójában csak a csípömről meg a hasamról kellene fogyjak, az sem valami óborzalom nagy, csak nem érzem jól magam igy :( de remélem sikerül :D
2010. máj. 7. 22:29
 12/25 anonim ***** válasza:
feltétlen írj, ha van változás;):D
2010. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Ez nem lehet igaz, mióta fogyizuk + 2kgt felszedtem ... ez nemlehet igaz :'(

Tud valaki valami tényleg hatásos fogyi kurát?? vagy valamit... vagy mit sportoljak vagy valami... nagyon megköszöném (:

2010. máj. 18. 20:22
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy azért szedted fel,mert napközben próbáltál tartalékolni,többet ettél?Én is jártam így,hogy,nah,akkor nem eszek 6 után,de addig dupla annyit ettem...Nekem Norbi jött be,és azon kívül,hogy féladagot ettem mindenből!Ehetsz,amit szeretnél,de picit.A sportra nekem is rá kell vegyem magam,8 kiló van rajtam!:(
2010. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
én februál otta nem eszem négy után csak jokhurtott semi süti meg kenyér ebédre bármit fél óra torna naponta igy hetente egy kilo ment le, igáig tizenhárom ment le
2010. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Muszáj közbeszólnom, pedig nem akartam. Az hogy 4-5-6 után nem eszel, az baromság! Az anyagcseréd nem áll le estére, akkor is enni kell. Persze hogy hízol, mivel addig eszel "normálisan" utána meg semmi, és a szervezetet tartalékolni kezd. 3 óránként enni kell! Ez alap! Az anyagcserének pörögnie kell, hogy ne álljon le a zsírvesztés. Cukrot, fehér lisztet el kell hagyni, de ez csak egy dolog. A többi már annyiszor le lett írva, hogy már nekem fáj. Csak lassan már minden dietetikus és edző el van innen üldözve a sok retardált által.
2010. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Tíz napja csinálom amit a férjem. 5 után nem eszek semmit, max. egy alma vagy egy pohár 1,5%-os tej. Az eslő hét nagyon nehéz volt.. De már van mínusz 3 kilóm! :)
2010. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 22:09

Én dietetikus vagyok, retardált a te kedves jó édesanyád, ezt tudom mondani. Meg azt, hogy ésszel és a megfelelő élelmiszerekkel a vacsora könnyítése vagy folyadékra váltása lehetséges és egészséges. Magam is eszerint élek, kora huszas éveim óta, akkor elhízott voltam, ma teljesen egészséges vagyok, és minden páciensem az. Ha pár napra magad is kipróbálnád, tapasztalnád, hogy mennyire megkönnyebbül a szervezet, ha fellélegezhet a (nehezebb) ételek emésztése alól éjszakára.

Megjegyzem, hogy ha háromóránként ennék, össze-vissza hánynám magam, és egy egészséges emésztésű és étrendű ember azt nem bírná sokáig! (Mondjuk ételminőségtől és táplálkozástörténettől függ, de érdekes.) Nem kevered ezt az adatot a kisbabák szükségleteivel? :)

Ez nem kötelező, csak tanács, a baj nem a tanács minőségével van, ahnem az olyan hozzászólókkal, akik retardáltnak nevezik a többieket.

2010. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, és mélyen egyetértek az utolsó hozzászóló minden szavával!!!
2010. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Itt 22:09

Kedves dietetikus! A szövegértéssel bajok vannak, nem azt írtam, hogy a dietetikusok retardáltak, hanem hogy elüldözték őket a retardáltak. Leesett?

Egyébként nem vitázok, ne egyetek 5-6 után ha úgy jobb nektek.

2010. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!