Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az exxema hab mennyire hatásos...

Az exxema hab mennyire hatásos? Mikor van eredménye? Minden gyógyszertárba lehet kapni? És kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
nekem azétr kéne hab mert az arcomat azzal szeretném kenni....:)
2010. márc. 16. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam az ekcémámra, másnapra olyan kiütéses lettem tőle mint a csuda. Nekem nem bírja a bőröm,vagy vmelyik összetevőjére allergiás vagyok. nekem a háziorvos által kevert elocomos krém vált be.
2010. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Exxema remek, az esetek nagyobb részében beválik, és újabban a gyógyszerészek (én asszisztens vagyok) a különösen súlyos ekcémára is ajánlják.

Ár: a hab 3000 forint körül lehet a legtöbb helyen.

Elérhetőség: a besorolása alapján a legtöbb patikában kapható.

2010. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az Exxema Repairt használom, bár én mondjuk a kenőcsöt, mert nekem csak kis felületen szokott előfordulni a hasamon. Eddig bárhol kerestem, minden patikában találtam (legalábbis Szegeden, ahol élek), emellett az ára szerintem nem olyan vészes, azért cserébe, hogy ki merj menni az utcára/ne vakarózz folyton.
2010. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most kb 3000 forint, ami szerintem elég barátságosnak számít. Elköltöttem hatástalan szerekre tízezreket, ez legalább tényleg segít!
2011. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!