Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet hatásos...

Mennyi idő alatt lehet hatásos, látható eredménye?

Figyelt kérdés

170 centi és 63 kg vagyok. Hetente egyszer elmegyek kangoora és egyszer vagy kétszer futok is 2,5 km-t./egyelőre ennyit bírok, persze akarom növelni. a cél az 5, majd a 10/Sajnos az étkezési szokásaim nem a legjobbak, délután dolgozom és este 8-9 fele szoktam utoljára enni. Imádom a süteményt, a fehér puha kenyeret, de próbálom visszafogni magam. Tehát max délig eszek egy szelet sütit. Kenyérből meg max 2 szelet egy evésre. Amúgy általában 3szor eszem: reggel egy 1 szelet kenyér, délben csésze leves+főzelék vagy csirke rizzsel, este pedig 2 szelet kenyér. Uzsonna van mikor belefér, ha igen, akkor pogácsa.

Köszönöm!

22L


2010. aug. 29. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És napi szinten kb 3-4 km-t sétálok az lemaradt.
2010. aug. 29. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd kiderül. idő kérdése...
2010. aug. 29. 23:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket.Még min kéne változtatnom?
2010. aug. 29. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól csinálod és 1 hónap alatt látható eredményt fogsz elérni sok sikert ;)
2010. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!