Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzést végezzek?

Milyen edzést végezzek?

Figyelt kérdés

Hali!


179cm/133kg

75-80kg-ra szeretnék fogyni. A diéta megvan de nem tudom milyen edzést csináljak mellé. :/ Tudnátok segiteni mert már kezdem unni hogy ilyen kövér vagyok. :D

18/f



2016. nov. 6. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyzós+aerob.
2016. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.

Mivel 133 kg vagy nem ajánlanám, hogy egyből neki vágj a legnehezebb feladatoknak! Próbálj égy hétig (legalább) sétálni. Kisebb távokat, aztán többet. Ha hirtelen vágsz neki, az tönkreteheti a szívet. Ha ez megvan, akkor kezdj el még többet sétálni. Konditerembe mennél vagy inkább otthon? Ha otthon, akkor nézz a neten ilyen edzős videokat (nekem bevált, bárki bármit mondd). Azokat a gyakorlatokat otthon is elvégezheted. Az étkezési szokásaidon is változtass. Napi 5-ször egyél, kisebb kanálla és tányérral, mint eddig. Lassan fogyaszd a kaját, előbb jól laksz. :)

Ha kérdésed van, szívesen segítek! Mert még egy csomó dolgot kihagytam.

Pl: egyél gyümölcsöket. Reggel: banán abban több a kalória, így este nem ajánlatos fogyaszatni. Étkezések között ígyál v8zet. Sokat.

17\Lány

2016. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2016. nov. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!