Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsak ki ha ket napja...

Hogy tartsak ki ha ket napja nem fogytam egy grammot sem?

Figyelt kérdés

Szeretnek olyan csinos lenni mint mas lanyok akiknek nem is kell kuzdeniuk azert hogy vekonyak lehessenek es ehetnek amit kivannak.

En dietazom odafigyelek mindenre: feherje, szenhidrat, zsir, kaloria es megsem ugy nezek ki.

Olyan elkeserito :(


2016. máj. 17. 09:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hesszusz.

Legyél türelmes, sugar plum. xD

2016. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ekkora súlyból már valamennyit biztos kellett fogynod, ha jól tartod a diétát. Mondjuk nem biztos, hogy ez naponta változik, nincs értelme ilyen gyakran méregetni magad.
2016. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor ugrottam már neki ennek az egész lefogyok-dolognak, de sosem sikerült kitartanom. Most viszont vagy olyan ember az életemben, aki támogat abban, hogy ne adjam fel és tényleg fog ez így menni hosszabb távon is, ezért vagyok csalódott, ha egy-egy nap, vagy egy hét nem eredményes, mert tényleg mindent megteszek
2016. máj. 17. 12:43
 24/29 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rosszul állsz az egészhez hozzá.

Hidd el, én is próbálkoztam már párszor, egyszer 16 kilót fogytam, egyszer 10-et, mindent visszaszedtem.

Főként azért mert utáltam az egészet, csak az hajtott előre, hogy fogyjak.

Nem merem azt mondani, hogy most a jó úton járok, hiszen nem tudok nagy eredményeket felmutatni, és azzal sem áltatom magam, hogy nem lesz olyan élethelyzet, ami gátat szabhat ennek a folyamatnak. Egyelőre arra koncentrálok, hogy jókat kajáljak, és hogy ráérősen, saját tempóban fogyjak, emellett, hogy elkezdjem élvezni, sőt, kívánni a sportot.

Másfél hónapja figyelek oda a kajára, és edzek, két centik mentek le, kilót nem tudom, mert nincs mérlegem.

Az első két hétben semmi változást nem láttam, pedig 3szor egy héten jártam súlyzózni, sovány fehérjét ettem stb. Akkor úgy voltam vele, hogy feladom... de hiszem, hogy ez valahova vezet, és minden meg nem evett kakaós csiga és sikeres edzés javít valamennyit a testemen. Ráérsz, ráérsz fogyni.

2016. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mozgás nélkül ez nem fog érni semmit. Miért nem mész el úszni, futni vagy legalább sétálni? Egyébként ha több mint 90 kilós voltál, akkor egyértelműen olyan életviteled volt, hogy esélyed sem lett volna vékonynak lenned. Szóval ne a vékony lányokat irigyeld, inkább értékeld, hogy mit csináltál, csinálsz rosszul.
2016. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a testsúlyod, ami nyilván a rossz étkezés és mozgásmentes életmód miatt alakult ki. Namost, 2 hét alatt a szervezeted nem biztos hogy át fog állni "fogyó" üzemmódba. Ami neked kell, az egy nagyon jó összerakott étrend, és mellette olyan mozgásforma, ami nem teszi tönkre az ízületeidet. Futás ekkora túlsúllyal kizárva! Szobabiciklizés, biciklizés, úszás az, ami neked megfelelő lenne. De elsődlegesen az étrendet kell nagyon jól megválasztani, mert ha az nem jó, akkor fogyni sem fogsz. Ne csak a kalóriát nézd, hanem a makrótápanyagok arányát is.

Az meg hogy vékony lányokra irigykedsz, nem vezet sehova, inkább csak hátráltat. Olyat testet, mint sokaknak van, több év elérni. Ezért kell fejben eldönteni, hogy fogyni akarsz-e vagy csak irigykedni. Eleve a genetikádon nagyon sok múlik, lehet lefogysz, de a csontozatod miatt nem lesz akkor sem olyan formád, mint amit elképzelsz most. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, vagy elfogadod, vagy ezen kattogsz állandóan. Te döntöd el.

2016. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Sokan engem is a bármit megehet, nem hízik csoportba sorolnak, pedig csak annyi a különbség, hogy nem zabálom tele magam, ill. naponta tornázom. Ők csak azt látják, azt veszik észre, hogy megettem egy szelet sütit, s nem híztam azonnal nyolcvan kilósra.
2016. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nyugi, én már hetek óta ugyan annyi vagyok, pedig heti 4x kondizok (ebből 2 alkalom csoportos crossfitt, 2 pedig egyéni konditermes edzés). Mellette minimális a kalória bevitel, tehát már lassan el kéne fogynom, nem hogy stagnáljak. Na de ez van, holtpont. Majd beindul.
2016. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Csak tarts ki és kész. Nincsen hogyan. Csak tarts ki, mert ki kell, mert akarsz és pont.

Nekem is volt, hogy stagnált, ugyan nem egy-kélt napig, hanem egy-két hétig. 74kg-ról kezdtem, gyorsan beindult, aztán 68kg-nál hetekig stagnált, 65kg-nál megint, aztán újra 62kg-nál. Még is elértem a végét, befejeztem. (Más kérdés, hogy most alultáplált vagyok és súlyt kell felszednem, de ez saját probléma.><) Te is be tudod fejezni. Csak nem szabad hisztizni. Előttem is írták, fölösleges a napi mérlegelés, mert csak megőrülsz tőle, engem egészen testképzavarig kergetett, ne juss te is oda. Bele kell törődni a genetikánkba, ne azért csináld, mert utálod a tested. Csináld azért, mert szereted a tested és szeretnéd kihozni belőle a legtöbbet.:)

2016. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!