Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki szoptat muszáj fogynia?...

Aki szoptat muszáj fogynia? Ezt mondta ma egy doki a reggeliben! Aki nem fogy szopi alatt, ott vmi baj van! Hát én 3 hónapja egy grammot sem fogytam!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség! Nagyon sokan vannak-köztük én is- akik a szoptatás alatt hínak, visszahúzzák pl. a szüléssel lement kilókat!
2010. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok már 4 és fél hónapja, én sem fogytam, pedig nekem is azt mondták, hogy a szoptatás sok energiát elhasznál, és ezért lehet fogyni tőle, de nem hiszem, hogy valami baj lenne velem... Meg persze arra is ügyelek most, hogy változatos legyen az étrendem, és egy étkezés se maradjon ki, hogy a tejem is tápláló legyen. Szerintem ha már nagyobb lesz a baba, és többet fog mozogni, meg persze te is/mi is vele, akkor majd talán elindul a fogyás is...
2010. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség!Én szülés után 2 héttel 12 kilóval lettem kevesebb (baba....meg a víz....),de azóta egy dramm sem!(sőt a húsvét plussz 3 kiló volt)Én pl kb annyirre éhes vagyok mint a terhesség alatt!A párom imád velem enni,mert ha nincs ideje(stressz) enni akkor is meghozom a kedvét olyan jóízűen tudok enni!Na meg kisgyerek mellett nincs idő jól megrágni egy falatot....
2010. ápr. 19. 11:43
 4/9 anonim ***** válasza:
szia. ez nem igy van teljesen azért. én is szoptattam de nemhogy fogytam volna jol feljött jopár kilo a szopi alatt. holott terhesség alatt egy gramm feleslegem nem volt. a kicsivem mindössze 6kgot hiztam, és a korházbol a terhesség kezdetekor lévő sulyommal jöttem ki. a szopi alatt meg jol feljött plusz 15kg. hát ennyit a szopi alatti fogyásrol. most várom a második babát és eddig a 4 hónap alatt fogytam 4 kg-ot. a védőnőm ki is van akadva, de ez van. majd a szopialatt tuti feljön megint. :( :)
2010. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ellenpélda:)Én sikeresen lefogytam szoptatás alatt,pedig szó szerint zabáltam,mindig éhes voltam!Most vékonyabb vagyok,mint teherbeesés előtt.
2010. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hány hónap alatt ment le és mennyi?folyamatos volt?

2010. ápr. 19. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. 3 hónapja szültem és már lement 5 kiló. pedig sokat eszek, folyton éhes vagyok és sajna elég sok édességet is eszek. igény szerint szoptatok éjszaka is még 1-2alkalommal eszik a babám.ritkán tornázok is egy keveset, de nem gondolom h ettől fogyok. viszont minden nap sétálunk délelőtt is délután is van h csak fél órát de van amikor másfelet ha az időjárás engedi.Vékonyabb vagyok már én is mint a várandósság kezdete előtt.
2010. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdtem a terhességet 60 kg-al.Szülés alatt 32 kg-ot szedtem fel. Szülés után lement 1 hét alatt 14kg, 78 kilósan mentem haza a kórházból.

7 hónapig szoptattam, egy deka se ment le, majd miután abba hagytam elkezdtem diétázni, kevesebbet eszem, mellette szűz teát iszom, 13 hónapos a lányom és már csak 68 kiló vagyok. Még 5-öt jó lenne leadni mert még vagy egy kis úszó gumim és figyegő hasam, de a combomról fenekemről karomról stb. lement a felesleg.

Tornára nem visz rá a lélek, ahoz lusta vagyok, inább nem eszem :)

Szóval lényeg a lényeg, szerintem inkább szoptatás után mennek le a kilók, mikor már kevesebbet eszik az ember.

2010. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13:17-es vagyok.75 kg-val kezdtem a terhességet,83 kg-val mentem szülni.Szülés után nekem csak 2 kg ment le,de a következő kb.fél évben lement 11 kg.Most 70 kg vagyok.Tényleg nem diétáztam,nem is tudnék,mert én a kajának nem tudok ellenállni...:)Amióta meg nem szoptatok,azóta a fiam edzésben tart!
2010. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!