Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsak ki ha ket napja...

Hogy tartsak ki ha ket napja nem fogytam egy grammot sem?

Figyelt kérdés

Szeretnek olyan csinos lenni mint mas lanyok akiknek nem is kell kuzdeniuk azert hogy vekonyak lehessenek es ehetnek amit kivannak.

En dietazom odafigyelek mindenre: feherje, szenhidrat, zsir, kaloria es megsem ugy nezek ki.

Olyan elkeserito :(


2016. máj. 17. 09:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Aki naponta figyeli a grammokat, annak tuti testképzavara van.
2016. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Istenem, két napja nem fogytál? :DDD Magasságos atya ég :D Még ha két hete nem fogytál volna, megérteném a hisztit.


Van egy pro tippem: menj el sz..rni és utána mérd meg magad és konstatáld a fogyást.

2016. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ha egész nap ülök, de jócskán deficitben vagyok, akkor is kéne fogynom, ha nem mozgok.
2016. máj. 17. 10:55
 14/29 anonim ***** válasza:
ja hogy te az ulestol varod hogy lefogy :)))))) sok sikert a depresziohoz.
2016. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

1. Ne a sùlyt nèzd, hanem a centiket, es nèzd azt hogy a tükör mit mutat.

2. Ne mérd magad naponta, maximum havonta 2 alkalommal.

3. Ha vègkèpp semmi változàs, tükörben sem, centikben sem, akkor nem jól etkezel es/vagy nem mozogsz úgy ahogy kellene. Nagyon sokan vannak akik alabecsülik a bevitt kalóriàt, makrókat.

2016. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Valamit mégsem csinálsz jól, mi a testsúlyod, magasságod, hány kcalt viszel be egy nap és mennyire pontosan méred? Mit edzel?

Az irigység sajnos nem vezet sehova, ha így lenne, már nekem is bombalakom lenne.

2016. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Ez a kerdest is en irtam, itt benne van hogy hany kilo vagyok es mit eszem

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__78..

2016. máj. 17. 12:10
 18/29 A kérdező kommentje:

Ma például ezt ettem eddig:

Reggeli: 1 paradicsom, 2 db tojásból rántotta zsiradék nélkül, 2 dl light szójatej

Ebéd: 20 dkg roston sült csirkemell, 10 dkg főtt barnarizs, egy tál vegyes saláta


2 liter vizet megiszom egy nap, ritkán iszom kevés zöldteát, tényleg nem értem ez így miért nem elég jó

2016. máj. 17. 12:33
 19/29 anonim ***** válasza:
Ezt mióta csinálod?
2016. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Két hete :D
2016. máj. 17. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!