Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízunk koplalás után?

Miért hízunk koplalás után?

Figyelt kérdés
Például ha 1 hétig nagyon keveset eszünk, miért mondja azt mindenki, hogy utána visszajön, amit leadtunk? Azt értem, hogy raktároz a szervezet.. De nem úgy lenne logikus, hogy egyre jobban összeszűkül a gyomor és egyre kevesebbet ételt kíván az ember?

2015. máj. 23. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Pont, hogy a koplalás miatt egyre többet kíván a szervezet. Olyan szintű falásrohamok jönnek az emberre egy-egy koplalós időszak után amit normál étkezés mellett eszébe sem jutna megenni, legalábbis mennyiségileg biztosan nem.
2015. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megijed a szervezet, hogy ínséges idők vannak, és ezért amit tud azt elraktároz.
2015. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A gyomor nem fog összeszűkülni 1 hét alatt, hanem csak évek alatt.
2015. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és ha tényleg sikerül megállnom, hogy ne zabáljak?
2015. máj. 23. 21:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz, ha utána is keveset eszel, tudod tartani a súlyodat. (Feltéve, hogy nem anorexiás betegre fogytál.)
2015. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akár zabálsz akár nem, a szervezet a raktározásra fog ráállni, és amit csak bír zsírrá alakít. És ami zsír van azt is direkt nem bontja le.
2015. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De ha csak húst és zöldségeket eszem? Abból hogy csinál zsírt? Amúgy nem vagyok hájas, 16 éves, 172 cm és 57 kg, csak rövidtáv futó vagyok és a combom vastag az izom miatt.:/ Azt hallottam abból is lehet fogyni. Meg először elvileg az izomból fogyok.
2015. máj. 23. 22:09
 8/16 anonim ***** válasza:
A szervezet már csak ilyen hogy tud szénhidrátból is zsírt csinálni.
2015. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
16 évesen bioszból már vennetek kellett volna. Nemcsak a tiszta zsírból lesz raktározott zsír, hanem minden feleslegben bevitt tápanyagból.
2015. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha vigyázol, hogy elég keveset egyél, akkor nem tudod visszahízni, ez így megy. Hiába akar a test raktározni, ha nincs miből. De lehet, hogy évekig ügyelned kell a súlyod megtartására...


A gyomorszűkülés nekem ilyen misztérium, én sosem tapasztaltam semmi effélét, igaz, nem sokat koplaltam életemben, azt sem fogyási céllal. Piciny térfogatonként is lehet sokat enni...

2015. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!