Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A koplalás hatékony?

A koplalás hatékony?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam mar ebben a témában mindenhol azt írjak visszajön egészségtelen stb stb. Beszélgettem egy edzővel aki azt mondta hogy a leghatékonyabb a koplalás mert hamar vesztünk súlyt, de rettentő nehéz mert eloszor az agyban bontja le a fehérjéket ezért vagyunk rossz kedvűek stb. mit gondoltok? Nem feltétlenül jonne vissza ha utana fokozatosan térne vissza a normál táplálkozásra?
2015. ápr. 23. 07:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Egy edző, hogy mondhat ilyet? :O komolytalan...

Hamar veszít súly, igen. Kilók olvadnak le, csak annak egy része izom! És nyilván nem az a cél, hogy izmot veszíts, hiszen az izom ad formát és tartást.


Valamitől elhíztál, ha fogyóznod kell. Ha koplalsz, majd visszatérsz erre a "normál" étrendre, akkor jönnek vissza a kilók is.

De! Ha egy egészséges, kemény megszorításoktól mentes, tartható étrendet akarsz utána követni, akkor mért nem kezded el azt már most és hagyod ki a koplalást? :P

2015. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mert kevesebb mint másfél hónap van nyárig !:P egyébként mar láttam olyat aki 12 kg fogyott kb masfel hónap alatt koplalással.Ha január lenne hidd el ne koplalnek!:D
2015. ápr. 23. 08:02
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Annak idején 13 kg-t fogytam 4 hét alatt. Napi egy alma vagy egy müzli szelet és napi 40 perc torna. A gyomromat hazavágta, a bőröm lógott, hiába kentem, hiába mozogtam, nem tudta követni a fogyás mértékét. Nagyon csúnya volt. A gyomrommal hetekig kezeltek utána. Majd 6 hét alatt híztam 16 kg-t. Nem érte meg.
2015. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld! Én több, mint 20 kilót fogytam, de nem koplalással! Mégis felborult a hormonrendszerem, nem menstruálok, most gyógyszerekkel próbálják helyreállítani. Szóval még a viszonylag lassú ütemű fogyás is be tud zavarni a szervezetbe, nemhogy a koplalás!
2015. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
egyébként ilyen 168 centi vagyok es 75 kg.... olyan 63 szeretnek lenni. nem akarok vekony lenni!
2015. ápr. 23. 08:17
 6/30 A kérdező kommentje:
es te hány kg voltal illetve hány centi? meg az a 13 kg látszott rendesen? azon kívül hogy lógott a borod
2015. ápr. 23. 08:29
 7/30 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


egyébként ilyen 168 centi vagyok es 75 kg.... olyan 63 szeretnek lenni. nem akarok vekony lenni!- vágd le a fèl lábad, az is hatékony. Édesistenem...

2015. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha az edződ azt mondta, hogy a koplalás jó, akkor mond meg neki, hogy keressen másik munkát, mert edzőnek pocsék. Koplalni nem jó. Nem csak azért mert a duplája visszajön, hanem mert azzal semmiféle vitamin, ásványi anyag nem kerül a szervezetedbe, és tönkreteszed magad egészségügyileg is. Koplalással egyébként nem is igazán fogysz,mert először csak a szervezetedben lévő vizet veszíted el. 2-3-4 nap koplalás után akár olyan szédülés, rosszullét is lehet ami akár komoly gondokat okozhat (cukorszint pl)

Nyárig azért van 2 hónapod, amivel szépen lelehet fogyni normálisan is. Csak étrendváltozás, és megfelelő sportra van szükséged.

Én 95 kiló voltam amikor elkezdtem fogyókúrázni. 2 hónap alatt lement 7-8 kiló ami nem jött vissza..

2015. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
igen, hatékony a koplalás. nem csak hogy zsírt vesztesz, de izmod se marad. ez mind szép és jó lenne, de rettenetesen nagy szerencse kell ahhoz hogy ne jöjjenek vissza a kilók. mert bárki bármit mond nem mindenkinek jön vissza a lekoplalt zsír. (vagy csak kis mennyiségben) nem 1 iylen esetről hallottam már. amúgy szerintem nem éri meg kockáztatni, mert nagyon kis réteg az aki ilyen. (én nem akarnék ugyanilyen kövéren méggyöszösebb lenni, dehát te tudod)
2015. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
A halálhoz mindenképpen.
2015. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!