Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A koplalás hatékony?

A koplalás hatékony?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam mar ebben a témában mindenhol azt írjak visszajön egészségtelen stb stb. Beszélgettem egy edzővel aki azt mondta hogy a leghatékonyabb a koplalás mert hamar vesztünk súlyt, de rettentő nehéz mert eloszor az agyban bontja le a fehérjéket ezért vagyunk rossz kedvűek stb. mit gondoltok? Nem feltétlenül jonne vissza ha utana fokozatosan térne vissza a normál táplálkozásra?
2015. ápr. 23. 07:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

és januárban nem tűnt fel, hogy telnek a napok és június is lesz egyszer?

értelem komolyan!

2015. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
9:38 de képzeld feltűnt! sokat is szenvedtem emiatt! nem kioktatást kertem. valószínűleg meg sosem próbáltal fogyozni ezért ekkora a szád.
2015. ápr. 23. 09:51
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

igen azért adtam le tavaly 15kg-t és nem, nem koplaltam

hanem mozogtam, rendesen ettem, nem nyár előtt fél perccel jöttem rá, hogy nagy a seggem a bikiniben

2015. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha szeretnél koplalni, akkor csináld! Te döntésed.

Kaptál olyantól is választ, aki csinálta már. :)

Én nem tenném.

2015. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
en mar ősszel rájöttem, de gyenge vagyok nem tudok annyira erős lenni mint te, ne haragudj:) talán egyszer en is elérem mint te:)
2015. ápr. 23. 10:11
 16/30 anonim ***** válasza:

Én 3 hét alatt fogytam 11 kilót, úgy, hogy csak zöldségeket ettem és minimális mennyiségű (~0.5g/tskg) proteint. Egészséges volt? A nagy büdös francokat, abból a 11 kilóból borzasztó mennyiségű volt az izom. Tudod mit értek ez alatt? Mióta rendes diétán vagyok és súlyzózom mellette, 2,5 hónap alatt 10 centivel lett kisebb a derekam, mégis stagnált a súlyom. Közel 5 kiló izom volt, amit az aktív kardioval (napi 2) és szar étkezéssel vesztettem el. De mindenki a saját hibájából tanul.


Az edződ engedélyét be kellene vonni, és ezért kellene az OKJ-s szutykokat betiltani.

2015. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
es az a 11 kg rendesen látszott rajtad? engem főleg ez erdekelne, rad mentek a szűk ruhák stb stb
2015. ápr. 23. 11:01
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, látszott, de nem azért mondtam, hogy csináld. Korábban is leírta más, hogy ő 4 hét alatt fogyott 13 kilót, ami kb. ugyanennek a sebességnek felel meg. Ugyanúgy borzasztó a végeredmény, összeesett, formátlan test, rossz közérzet, hülye forma, lógó bőr.


Igen, ruhatáramat ki kellett kb. kukázni, mert már mind nagy volt rám, lobogtak rajtam, igen, nem jött vissza súly, miután diétát váltottam, ennek ellenére 2-2,5 hónapba telt, mire újra normálisan, egészségesen néztem ki.

2015. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Akkor ha ennyire rossz véleménnyel es ilyen rossz stílusban írod le a véleményedet erről, elmondanád te miert csináltad?:D ha ennyire borzasztó:) sok eszed lehet;)
2015. ápr. 23. 12:05
 20/30 anonim ***** válasza:
Tudod, az egy dolog, hogy én milyen véleménnyel vagyok magamról azok után, hogy végigcsináltam, de neked hogy van merszed engem sérelmezni? Büdös paraszt, csináld azt, amit szeretnél.
2015. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!