Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? 15/L

Mit csinálok rosszul? 15/L

Figyelt kérdés

Elegem van a súlyomból (utóbbi mérés alapján 85) hányingerem van magamtól,ha a tükörbe nézek. 1000 féle fogyókúrát próbáltam, kézilabdáztam, bicikliztem, gyalogoltam.....A kajából vissza vettem. Chipset nem eszek kb 5 éve, csokit is ha eszek akkor is csak 1-2 kockát.

Most megyek középsuliba, és nem akarok megint az a lány lenni akit cikizni lehet a súlya miatt...Teljesen elveszi az önbizalmamat. 1 hónapja minden este csinálok 60 felülést és 60 guggolást. Emellet minden barátnőm vékony, és elegem van abból,hogy én csak elbújhatok mellettük... Rengeteg salátát eszek. A napi csoki bevitelem amint mondta 1-2 kocka,illetve reggel szoktam túrórudit enni, mert mióta az eszemet tudom minden reggelemet azzal indítottam. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még,ami segítene. Tanácsotokat kérem!


2014. júl. 16. 13:46
1 2 3 4
 21/33 VWXYZZS ***** válasza:
Na 20-as te is k..va okos vagy :D
2014. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
nálad okosabb te gyökér..
2014. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Marha okos vagy kedves "VWXYZZS"...... Most segíteni jöttél ide,vagy az agyadat játszani?..-.-

Tudod,könnyű úgy elítélni valakit,akit nem ismersz..Én sem ismerlek téged, de ezek után a legrosszabbakat kívánom neked, és remélem egyszer ezt az érzést át fogod te is élni,amit most én! Egy utolsó gyökér vagy, és akkor még szépen fogalmaztam. Nem kell válaszokat adnod, senki nem kíváncsi rá! Nem kérek erre a válaszomra sem választ, mert ennek semmi értelme nincs,hogy te itt az agyadat játszod.


Utolsó 2 válaszolónak,pedig köszönöm a segítséget. :)

2014. júl. 17. 12:13
 24/33 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo! megkerdezted, hogy mit csinalsz rosszul. aki erre valaszolt, azt lehurrogtad, es a legrosszabbakat kivantad neki. aki irta, hogy minden jo, zabald a csokit, kiflit ketpofara, annak megkoszonod. ne haragudj, de neked meg senki nem mondta, hogy sose szabadfullba nyomni a kretent?
2014. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

Szia.

1. A kaja. Egyetértek azokkal az emberekkel akik azt mondták, nem olyan nagy probléma a reggeli túrórudi, és ha néha kiflit eszel. Egyél. Egy darab túrórudi nem hiszem hogy megártana, de ha azért eszed, mert (mint mondtad) reggelről kell az energia, akkor ez a lehető legrosszabb választás... A rudiban nincs energia csak cukor!

De ha tényleg, nagyon nagyon le akarsz fogyni, én is azt tanácsolom, hagyd el a rudit. Vagy legalább csökkentsd a mennyiséget.

2. A stílusod. Tényleg csak tanácsot adnak az emberek, és Te lehurrogod őket, és a legrosszabbakat kívánod. Már várom, mit fogok én is kapni Tőled, miután írtam hogy lehet nem ártana csökkenteni a csokit.

Nekem nem baj, ha dagi vagy, tőlem leordíthatsz engem is, attól úgysem lesz jobb alakod. Én is csak tanácsot adok, egy tudatlan 15 évesnek.


Amúgy alkatfüggő is lehet. Elképzelhető, hogyha belegebedsz sem fogsz tudni lefogyni. Én pl vékony alkat vagyok, azért nem hízok még akkor sem, ha egyész nap csak csokit eszem...

2014. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Lipton. ***** válasza:
Szerintem nem sokra megyünk itt a győzködéssel.
2014. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2 hónap alatt fogytam kb. 20 kilót úgy, hogy napi 1x ettem azért 2 kocka étcsokit, szóval reggel nyugodtan edd meg a túrórudit, de mellette egyél mást is!


Nálam így nézett ki egy nap:

reggel 30 perc torna (súlyzós gyakorlatok, felülés, kitörés, guggolás, helyben ugrálás, lábemelés stb.)

Reggeli: 2 szelet teljeskiőrlésű pirított kenyér (a Lidls toast kenyeret vette anyu, nagyon finom pirítva) + 2 szelet csirkemell sonka + paradicsom \ paprika

Ebéd: sovány hús, rizs, párolt zöldség vagy főzelék vagy máj + főtt krumpli, lényeg, hogy valami nem zsíros kaja, de ebből is csak fél adag

Ebéd után mindig pihentem 1 órát (olvastam vagy zenét hallgattam), utána mozogtam (táncoltam zenére vagy sétáltam 1 órát)

Vacsit lefekvés előtt 2 órával ettem, joghurtot vagy salátát, 1 főtt tojást.

Lefekvés előtt is torna volt, úgy, mint reggel.

Sokszor mentem el úszni vagy biciklizni is.

Sok zöld teát és vizet ittam (napi 3 litert). Korán feküdtem, korán leltem, de mindig kb. 8 órát aludtam (fontos a jó alvás, mert az is a fogyókúra barátja).

Emellett aktívan töltöttem a napot: megtanultam németül, olvastam, segítettem a háztartásban, rajzoltam, gyakoroltam pl. a matekot, készültem a nyelvvizsgára. Ezek mind kis dolgoknak tűnnek, de ha nem egész nap a tv előtt fekszel, már azzal is kcalt égetsz, hogy dolgoztatod az agyad. És ez még hasznos is!

2014. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ja és napi 2x ettem gyümölcsöt (1 banánt, 2 barackot, 3-4 szem szilvát stb.)


Ha nem változtatsz az életmódodon, akkor nem fogsz fogyni!

2014. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Akinek nem inge, ne vegye magára! Gondoltam, még egy pársort írok hozzátok, mint kedves "bátorítókhoz"! Leírtam már,hogy könnyű úgy megbántani valakit, akit nem ismersz. Már nagyon megbántam,hogy tőletek kértem segítséget.. Nincs lelkiismeretfurdalásotok csak örültök,hogy belém rughatatok. Nincs bennetek jóindulat, mert hát persze nehogy már segítsük a másikat.. Egyszerűen szánalmasak vagytok. Azt hiszitek bennetek nincs hiba? 1000x jobb ember vagyok nálatok.. és tudjátok miért? MERT BENNEM VAN EMBERSÉG! Belőletek ez hiányzik.

Nem észt osztottam, mert még képesek lesztek ezért is belémkötni... csak leírtam azt amit gondolok! Na puszi nektek..

2014. aug. 21. 20:17
 30/33 Lipton. ***** válasza:
Hány rudi fogyott el azóta? :)
2014. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!