Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? 15/L

Mit csinálok rosszul? 15/L

Figyelt kérdés

Elegem van a súlyomból (utóbbi mérés alapján 85) hányingerem van magamtól,ha a tükörbe nézek. 1000 féle fogyókúrát próbáltam, kézilabdáztam, bicikliztem, gyalogoltam.....A kajából vissza vettem. Chipset nem eszek kb 5 éve, csokit is ha eszek akkor is csak 1-2 kockát.

Most megyek középsuliba, és nem akarok megint az a lány lenni akit cikizni lehet a súlya miatt...Teljesen elveszi az önbizalmamat. 1 hónapja minden este csinálok 60 felülést és 60 guggolást. Emellet minden barátnőm vékony, és elegem van abból,hogy én csak elbújhatok mellettük... Rengeteg salátát eszek. A napi csoki bevitelem amint mondta 1-2 kocka,illetve reggel szoktam túrórudit enni, mert mióta az eszemet tudom minden reggelemet azzal indítottam. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még,ami segítene. Tanácsotokat kérem!


2014. júl. 16. 13:46
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Akkor buta vagyok, csak te nem értesz meg...
2014. júl. 16. 16:04
 12/33 anonim ***** válasza:
Le lehet ám mondani a csokiról, a cukorról, de még a kenyérről is. Én sem hittem, de közel 30 évesen simán megtettem, pedig 2 éves korom óta ezt zabáltam. De egy reggel a tükörbe néztem, és úgy jártam, mint te (pedig nekem "csak" 15 kiló feleslegem van). És nem hiányzik. De te tudod.
2014. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Kiflit ezek évek óta, egyedül ez a kicsi szénhidrát van. Na de teljesen mindegy, mint látod kevés kedves ember van.
2014. júl. 16. 16:24
 14/33 Lipton. ***** válasza:
Ki is fizetődött a kifli meg a rudi zabálás.
2014. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt bárki is bántani akarna, de azt be kell lásd, hogy csak kiflit, csak egy rudit, csak pár kocka csoki, ez kb. 300kcal, és ráadásul a legszemetebb kajából :(
2014. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Kedves vagy Lipton, remélem megdöglesz :) Nem is ismersz de ítélkezel. Meny a ....... :)
2014. júl. 16. 16:58
 17/33 VWXYZZS ***** válasza:
100%
A kérdés címében a 15 az IQ-dat jelöli ha jól látom. Rettentő primitívek a hozzászólásaid és te magad is. Tanácsokat kértél, kaptál. Szerinted hülye gyerek mitől hízol? A levegőtől? Á biztos nem a túró ruditól ami tele van bszva cukorral, meg a csokikáktól... Istenem...
2014. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%
A túró rudi reggel felviszi a vércukrod és utána sokkal éhesebb leszel. Tanácsot kértél és kb. mindenki normálisan válaszolt.Fogd már fel hogy k--vára nincs igazad.
2014. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

Amikor annyi idos voltam, mint te, nekem is hasonloak voltak a problemaim. Kb 80 kg voltam, a baratnoim persze mind csinosak es azt hittem, hogy szinte alig eszem megsem megy a fogyas, en a reggeli kakaohoz es szendvicshez ragaszkodtam meg a delutani csokihoz.

Hidd el, hogy mindenki segiteni szeretne,de segits te magadon. Mi nem megfosztani akarunk egy szokastol, hanem segiteni azon, hogy jobban erezd magad es ne annyi ideig erezd jol magad amig megeszel valami finomsagot,hanem mindig.

Leirom neked az en dietamat es edzes tervemet, hatha neked is ichletet ad.

Reggeli: 3 tojas, paprika, paradicsom, uborka es egy kis gyumolcs vagy zabpehely vizzel megfozve gyumolccsel vagy turo,fahej,alma

Ebed: keves rizs, salata es valamilyen hal vagy csirke vagy turo vagy tojas

Vacsora: altalaban cottage cheeset es zoldseget eszek , de lehet feherje turmix vagy egy kisebb adag az ebedbol

Ha az etkezesek kozott megehezel ehetsz egy naturjoghurtot, keves gyumolcsot.

Edzesrol: heti negy alkalom edzoteremben, ketszer alaso test, kettoszor felso es a vegen 20 perc kardio.

Ami meg fontos, a folyadek fogyasztas, szokj hozza a napi 3-4 liter viz elfogyasztasahoz.

Sajnos, ha jelentos valtozasokat akarsz elerni, valtoznia kell a szokasaidnak is, de hidd el, sokkal jobb egeszsegesnek, fittnek es csinosnak erezni magad, mint megenni par falat csokit es turorudolfot reggelente.

Remelem segitettem. Sok sikert!

2014. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

üljetek már le had inditson csokival reggel? és nem attól van elhzva bár jobb lenne ha gyümölcsre váltana helyette de ink a fogaid miatt nem mert annyira káros a kenyérrel kiflivel sincs akkora baj ha nem vagy liszérzékeny sőt vannak benne eszenciális aminosavak is.

Neked nem fogyúkura kell hanem mozgás mozogj többet 2 naponta 50 percet és kezdj el mellette edzeni itt egy jó lejátszási lista 1. a bemelegités 6. a lazitás:

3 nehézségi szint ezt is csináld meg 2szer egy héten vagy 3szor hogy bírod.

https://www.youtube.com/watch?v=1L-EJGfFMVU&list=PL053E7EB58..

2014. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!