Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? 15/L

Mit csinálok rosszul? 15/L

Figyelt kérdés

Elegem van a súlyomból (utóbbi mérés alapján 85) hányingerem van magamtól,ha a tükörbe nézek. 1000 féle fogyókúrát próbáltam, kézilabdáztam, bicikliztem, gyalogoltam.....A kajából vissza vettem. Chipset nem eszek kb 5 éve, csokit is ha eszek akkor is csak 1-2 kockát.

Most megyek középsuliba, és nem akarok megint az a lány lenni akit cikizni lehet a súlya miatt...Teljesen elveszi az önbizalmamat. 1 hónapja minden este csinálok 60 felülést és 60 guggolást. Emellet minden barátnőm vékony, és elegem van abból,hogy én csak elbújhatok mellettük... Rengeteg salátát eszek. A napi csoki bevitelem amint mondta 1-2 kocka,illetve reggel szoktam túrórudit enni, mert mióta az eszemet tudom minden reggelemet azzal indítottam. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még,ami segítene. Tanácsotokat kérem!


2014. júl. 16. 13:46
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:

en 90 kilo voltam huszeves koromba,most 70 vagyok jonehnay evvel kesobb. en rengeteget sportoltam,sportolok.

epits izmot,az almodban is eszi a kaloriat!

evekbe telik,az igaz.

2014. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
Sportolj, és ez alatt nem azt értem, hogy guggolj meg felülésezz, hanem futás és aerobik legalább napi 40 perc én felváltva szoktam: egyik nap nap futás, másik nap aerob. Ezek a legjobb zsírégetők. Étrend szempontjából sem mindegy, hogy mit eszel kezdd a reggelt valami laktatóval, hogy napközben ne legyél mindig éhes és ne érezd úgy, hogy nassolnod kell és akkor arra az 1-2 kocka csokira sem lesz szükség, még ha a rudihoz nagyon ragaszkodsz is. Fontos, hogy egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Pl.: a dinnye kifejezetten előnyös, a fogyókúrázók sok dinnyét esznek. Illetve igyál eleget és a lightos vacsorát még 6 előtt rendezd le! Ha ezeket betartod, akkor menni fog. Sok sikert a fogyáshoz! :)
2014. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:

*ezalatt

Elírtam, de inkább kijavítom, még mielőtt más teszi. :D

2014. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 VWXYZZS ***** válasza:
83%

Elég jól leírtad mit csinálsz rosszul.


"Kajából visszavettem?"


Mit eszel? Mit iszol? Mikor? Naponta 3 szalámis szendvics helyett 2-t eszel?


"1 hónapja minden este csinálok 60 felülést és 60 guggolást"


Minek? Ez kb. annyit ér mint szrnak a pofon. Naponta menj el sétálni tempósan 1 órát.


"Rengeteg salátát eszek"


A kecske is


"reggel szoktam túrórudit enni, mert mióta az eszemet tudom minden reggelemet azzal indítottam"


Szomszéd Pista bácsi minden nap megiszik a krimóba egy kis szilvát, 1 sört meg egy kávét. Mert mióta az eszét tudja alkoholista. Ez kifogás?


Magyarul azért vagy kövér mert szart eszel és nem mozogsz. De főként a kaja miatt.

2014. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Utolsó a dinnye tele van cukorral, tehát nem előnyös.


Reggelire egyél lassan felszívódó szénthidrátot, pl. teljes kiőrlésű kenyeret, sonkát, zöldségeket.


Egyél naponta 5-ször, de ne túrórudit, meg csokit.

2014. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Kedves vagy utolsó, hidd el már megszoktam ezeket a kijelentéseket.... Egy bunkó dög vagy. Nem azért írtam ki ezt a kérdést,hogy a magad fajta bunkók írjanak ide...Bátorítást vártam nem lecseszést. Fordulj fel magadban, legyen ennyi örömöd,hogy megbánthatsz.
2014. júl. 16. 14:16
 7/33 A kérdező kommentje:
Csak reggel eszem rudit, de akkor sem 1 szatyorral....
2014. júl. 16. 14:18
 8/33 Lipton. ***** válasza:

Hát ezzel a hozzáállással kétlem, hogy valami jó is kisülne ebből a dologból.

Ha komolyan veszed a diétát, akkor nincs helye rudiknak, meg csokiknak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__58..

+ zöldség


Tessék itt leírtam, hogy mit kell enni és mikor, te döntöd el, hogy követed-e.

2014. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem 20 kilós Barbi baba akarok lenni,hogy a szél elfúljon.... Egyébként meg nem tudom miről beszélsz,hogy zöldséget egyek zöldség után...... Ha egy kicsit utána olvasnátok valós dolgokat írnak le emberek, akik ugyan ezen mentek át mint én... Ha reggel meg eszek 1 túrórudit, és még egyszer hangsúlyozom, EGYET NEM HÚSZAT! Attól semmi bajom nem lesz, sőt reggel pont az energia kell a szervezetnek...

Még egyszer mondom tanácsot kértem , nem kioktatást,hogy hát ezzel a " hozzá állással és egyebek.."

Azt sem értem,hogy miért kellene magamat megfosztanom egy olyan szokástól ami kb 2 éves korom óta tart.... Ha tőletek megvonnák a kávét, vagy bármi mást ami minden napos az szerintem nektek is hiányozna.

Nem veszekedni akarok, csak megvédem magam.

2014. júl. 16. 15:53
 10/33 Lipton. ***** válasza:

Nagyon nem érdekel, hogy mit csinálsz.

"Azt sem értem,hogy miért kellene magamat megfosztanom egy olyan szokástól ami kb 2 éves korom óta tart...."

Nagyon buta vagy :)

2014. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!