Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 4 km futástól lehet fogyni?

Napi 4 km futástól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ha vigyázok az étkezésemre, és esténként 4 km-t futok, fogyhatok? Megállok 2-3 alkalommal közben, de a 4 km, mindig megvan, mérem.
2009. dec. 29. 17:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen. Azt hiszem, akkor ha elkezd fáradni, akkor fogok még ráadni. Nem állok meg.


Köszönöm, ez még eszembe se jutott. Régebben is futottam, azt gondoltam már megerősödött. Igazad lehet, köszi.

2009. dec. 29. 21:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes elolvasni!


[link]

2009. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem a linket.


Utolsó előtti hozzászóló:

Nagyon ügyes vagy, hogy érted el a 7 km-es távot? Mennyi idő alatt lehet elérni, ha rendszeresen futok? Természetesen egyéntől függ, de nálad mennyi idő volt?Mennyivel kezdted?

2009. dec. 30. 14:31
 14/15 anonim válasza:
Körülbelül fél év alatt. Katona vagyok, és nekünk 3,2 km-t kell időre futnunk. Sosem ment igazán, ezért minden reggel lementem futni. Leszoktam a dohányzásról, a férjemtől kaptam egy mp3-ast a futáshoz, és onnantól kezdve meg sem bírtak állítani. Elösször futottam 10 kört, aztán 12, aztán 15 kört heteken keresztül. Ahol lakom, van egy tó, 7,2 km. Karácsony előtt kimentem, és úgy gondoltam, hogy 15 kör az 6 km, akkor elvileg plussz 2,5 kört kell lefutnom. Nagyon nehéz volt, de agyban dől el minden. Megcsináltam. Utána még 4-szer v 5-ször lefitottam úgy, hogy az időmön javítottam 11 percet. :-)Szerintem egyszerűen akarni kell. Tudod úgy van, hogy amikor már azt gondoltam, hogy nem bírom tovább, akkor mindig mondtam magamban, hogy na még addig a házig elfutok, aztán amikor ott voltam, na még a kanyarig, és így tovább. Aztán olyan közel volt már a vége, hogy azt gondoltam, hogyha ezt nem csinálom meg, akkor elég nagy lúzer vagyok. :-) Mindenki meg tudja csinálni. Egy idő után meg már ösztönöznek a sikereid, és az nagyon jó. Persze vannak rossz napok, és akkor nem megy olyan jól, de ennek nem igazán kell nagy jelentőséget tulajdonítani. Te már azért ügyes vagy, mert a szándék megvan benned, és csinálod. Minden egyes nappal jobb lesz, és utána már hiányozni fog, idegesít, ha nem tudsz esetleg valamiért menni. Jó lesz hidd el, csak kitartás, gondolkodj pozitívan, és ne legyél türelmetlen. Jó hosszú lettem!!! :-)
2009. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na hát! Akkor üdv a csapatban.

Annó, 2 éve 2 km-el kezdtem, mert a rendőrsuliban annyit kellett időre futni a felvételinél. Sajnos soha nem mentem fölé. (a sulit nem fejeztem be, inkább egyetem lett belőle)

Aztán 1 évig alig-alig futottam, mondhatni soha. Most elkezdtem ismét, de ezuttal erdőben, nem közúton. Sokkal jobb érzés, szép az erdő és ez ösztönöz. Eddig soha nem éreztem, utáltam, mert kényszerből kellett, de most hiányzik. Minden nap kimegyek szinte. Sokáig tartottam, a 2 km-es távot, most azt gondoltam mi lenne ha emelném, ment, bár megállásokkal. Így az új cél az, hogy egybe lefussam, aztán jöhet az 5 km. Remélem menni fog.


Nagyon köszönöm a választ, aranyos vagy, hogy tanácsokat adsz, köszönöm.

2009. dec. 30. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!