Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le legalább...

Hogyan fogyjak le legalább 40-50kg ot!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első sorban magamról: 17éves vagyok fiú 178cm és 135kg. Ülős típus vagyok nem sokat mozgok. Azt szeretném megkérdezni, hogy mit ajánlotok, hogy miből mennyit egyek, mire figyeljek oda, mit mozogjak és hogy hogyan csináljam mennyit kéne fogyni hetente, mennyi az ajánlott, hogy megy ez mert amikor edzeni jártam akkor nem fogytam 1 hét alatt se semennyit és idegesített.. már megpróbáltam fogyni de nem sikerült.. :( és nem akarok megint csalódni! Várom válaszotokat!

2013. aug. 15. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
hello, szerintem tudok segíteni, ha szeretnéd és érdekel, írj privit. :)
2013. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eredményesen csak teljes életmódváltással fogyhatsz, ha teljesen másfajta kajálásra állsz rá.

Gondolom azért nőttél ilyen nagyra, mert sok olajban sült dolgot meg lisztes dolgot eszel, hát ha ezeket a dolgokat kitörölnéd az étrendedből, akkor olyan szépen mennének le a kilók mint a parancsolat. Persze könnyű ezt mondani, sok éves szokásokat nem lehet csak úgy feladni egyik napról a másikra.

Kínozhatod magad edzésekkel, ilyen-olyan tornagyakorlatokkal magadat órákon át, ha mellette pizza, sült krumpli, spagetti vagy bundás kenyér a menü, akkor a testmozgás semmit se ér.

Én is voltam már majdnem 120 kiló, most 80 vagyok, de 65 kg az álomsúlyom úgy h nekem is van még mit leadni. Mondjuk tegnap én is hagymás sült krumplit bűnöztem. =) Én vegetáriánus vagyok, nekem a nyár a paradicsom, van h egy nap egy egész dinnyét is eltűntetek. Amúgy tényleg az a legjobb fogyókúra, ha távol tartod magad mindentől ami olajban sült. 100% hatásos.

2013. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) én most azt csinálom, hogy reggelire eszek 2 kis szelet rozs kenyeret 1-1 szelet felvágottal, paradocsimmal, Ebéd: ami van itthon de keveset eszek.. ( tészta meg ilyeneket elkerülöm ) vacsorára meg megint azt mint reggelire.. és este 6 után nem eszek. KB 1300 kalóriát eszek meg 1 nap max 1400 at
2013. aug. 18. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt így be tudod tartani amit leírtál akkor annak működnie kell majd. :)

Pár éve így ősz táján csináltam olyat is, h se krumplit, se rizst, se semmit amibe liszt van (kenyerek, sütik) nem ettem, de amúgy minden más jöhetett szinte minden mennyiségben, és ettől is lement 5-6 kiló úgy 2 hónap alatt.

2013. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ne vacsizz! 6 után már ne egyél semmit, és csak vizet igyál. Be fog indulni a fogyás és a bőröd is tudja majd követni. Tényleg ilyen egyszerű és életmód-szerűen is lehet csinálni. Ha egyszer-kétszer bűnöznél, attól még folytatod másnap, nem történik semmi.

Sok sikert:))

2013. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!