Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 1-2hét...

Nickyyyy kérdése:

Hogyan fogyjak le 1-2hét alatt legalább 5-6kilót?

Figyelt kérdés

sziasztok!le kéne fogynom 1-2hét alatt de nem tudom hogy hogy csináljam kevés az időm is és hamar is akarok lefogyni!!

kérlek segítsetek!!!


2011. máj. 6. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

ajj hányszor mondjuk még, hogy 1 hét alatt egy kilót lehet leadni, éhezéssel is ennyit tudsz leadni, csak annak a kétszeresét hízod vissza, míg egy normális fogyókúra alatt nem hízod vissza.

évek alatt szedted fel, mért akarok két hét alatt leadni? nem is lehet! a villámdiéták meg kibírhatatlanok, és sosem garantált a heti 2-3 kg feletti fogyás, a 3 kg-t is vissza lehet hízni..

2011. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Koplalj - mert megérdemled.
2011. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ételmérgezés...Fosás-hányás.
2011. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sose tudom eldönteni, hogy az ilyen kérdés tényleg komoly, vagy az illető csak kifigurázza azokat, akik itt kérdezősködnek.

De tényleg!!


Ez most vicc vagy komoly??

2011. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bunkók vagytok komolyan mondom... Bírom az ilyen válaszolókat. Lehet hogy nem megy neki a fogyókúra na és akkor mi van? Csak éppen megy valahova ahol jól szeretne kinézni, de ti biztos mindent tökéletesen csináltok, az életetek minden egyes percét tökéletesen teljesítitek, ha ennyire meg vagytok elégedve magatokkal...


Egyébként 2 hét alatt tényleg csak úgy tudsz lefogyni gyorsan ha utána visszaszeded, legalábbis én is így jártam.. Azt csináltam (és most 100ezren le fognak hurrogni, hogy ők megmondták hogy ez így nem jó, de csak rajta) hogy délután 3 után már nem ettem csak ha már tényleg nagyon nagyon éhes voltam de akkor is csak egy gyümölcsöt, és naponta ittam 3 liter vizet. Délelőtt ettem mindent, amit csak akartam (jó, persze nem úgy hogy megettem 1 kg kenyeret), és nem voltam éhes egész nap. Így 2 hét alatt lement 5 kg, csak az volt a baj hogy amikor elkezdtem délután is enni, akkor visszajött az egész, szóval most ugyanannyi vagyok, mert elkezdtem "zabálni".

Most jöhetnek a lehurrogások hogy ti aztán tudjátok hogy ez így nem jó és tönkreteszem magam, stb. Nem érdekel.

Kérdező neked még annyit hogy ez tényleg csak akkor jó, ha egy bizonyos alkalomra jól akarsz kinézni, de hosszú távon szerintem ne csináld.

2011. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

igazság szerint egy alkalomra akarok kinézni mert táborba megyünk és jól szeretnék kinézni mert ot strandra is megyünk majd!!!!

még egyszer köszönöm

2011. máj. 8. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt tanácsolom,hogy ezekben a hetekben napi 45percet fuss,nem kell gyorsan,csak kocogj,lényeg hogy a pulzusod 130 alatt legyen,mert ilyenkor éget zsírt a szervezet.

És azért napi 45 percet,mert 30 perc után indul be a zsírégetés,persze futhatsz ennél bármennyivel többet,a kitartásodon múlik :)

2011. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hm
2011. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!